Chytrá domácnost

V dnešní technologicky vyspělé době jsou chytré produkty součástí většiny domácností. Máme pro tebe řadu způsobů, jak chránit sebe a svůj majetek, a jak se stát pomocí jednoduchých nástrojů skutečným pánem celého domu. Ať už jde o instalaci kamerového systému, zabezpečovacích systémů a čidel nebo instalování speciálních zámků a intuitivních světel, v naší nabídce si jistě vybereš. Chceš se o chytré domácnosti dozvědět více? Pokračuj ve čtení.

Více

Co to znamená mít chytrou domácnost?

Chytrá domácnost spojuje tradiční bydlení s moderními technologiemi, které společně vytvářejí z obyčejného domu prostředí plné inovativních možností. Moderní technologie, včetně chytrého osvětlení, termostatů, bezpečnostních kamer, zámků a vysavačů, transformují každodenní obydlí v technologickou pevnost, která ti usnadní plnění každodenních povinností.

Zajímá tě, jak si chytrou domácnost zařídit? Vše jsme pro tebe pečlivě sepsali zde.

Výhody chytré domácnosti

 • Máš kontrolu nad vším, co se ve tvém domě děje.
 • Můžeš monitorovat spotřebu energie a upravovat teplotu v místnosti z pohodlí kanceláře. A tím i ušetřit.
 • Zkontrolovat dům, zatímco se právě sluníš na pláži u moře.
 • Přivítat přátele, aniž bys musel vstát ke dveřím.
 • Využít čas a vyluxovat byt, i když jsi v práci.
 • Dohlížet na své mazlíčky, zatímco jsi mimo domov.
 • A to vše za pomocí tvého telefonu či počítače.

Které smart produkty si můžeš pořídit?

 • Kamery
V naší nabídce najdeš venkovní kamery, které ti pomohou chránit tvůj majetek pomocí monitorování okolí domu, interiérové kamery, které ochraňují tvůj dům či byt uvnitř, video chůvičky, díky nimž máš své dítě neustále na očích, i když jsi v jiné místnosti, outdoorové akční kamery, s nimiž můžeš natáčet nejrůznější sportovní aktivity nebo streamovací kamery.

 • Zásuvky
V této sekci seženeš všechny možné adaptéry a prodlužovací kabely s větším množstvím zásuvek pro domácí použití. Do této kategorie spadají i cestovní adaptéry se zahraničními koncovkami. Specialitou jsou například dálkově ovládané zásuvky nebo snímače pohybu do zásuvky. Chytré zásuvky můžeš ovládat pomocí svého telefonu.

 • Alarmy
Základní balení pro zabezpečení tvé domácnosti obsahují většinou řídící centrum, které jednoduše připojíš k domácí síti Wi-Fi, senzory, které se upevňují na dveře či okna, pohybové senzory do interiéru a alarm, který tě upozorní na případného narušitele.

 • Zámky
Nejnovější chytré zámky lze odemykat a zamykat tvým telefonem. Současně lze nastavit dočasný přístup některým uživatelům, například když ti soused zalévá květiny, zatímco jsi na dovolené. Díky aplikaci máš navíc přehled, kdo a kdy dveře otevřel. Mimo dveřních zámků u nás seženeš i chytré zámky na kolo, které také můžeš odemykat a zamykat pomocí telefonu.

 • Čidla
V naší nabídce najdeš různé druhy čidel. Patří sem požární poplachová čidla, která se umisťují na strop nebo zeď a indikují přítomnost oxidu uhelnatého. Zařadit sem můžeme také světelná čidla, s jejichž pomocí se rozsvítí jen ta světla, která jsou právě ve tvém okolí. Lokalizační čidla ti zase pomohou najít vše, co hledáš. Monitory spánku a dětské chůvičky se postarají o bezpečný spánek celé rodiny.

 • Termostaty
Nastav si teplotu v domácnosti podle svých preferencí. Termostaty můžeš používat s automatickým režimem, který ti umožní nastavit jiné teploty v různých dnech v týdnu i různých denních hodinách. Pokud chceš teplotu zvýšit, jednoduše otoč kolečkem. Nejnovější termostaty lze navíc ovládat pomocí chytrého telefonu i na dálku. Pokud se tak například vracíš z dovolené, už cestou si doma uděláš příjemné teplo.

 • Osvětlení
Stropní svítidla, chytré úsporné žárovky, LED pásky, to vše osvětlí tvou domácnost. V naší nabídce ale najdeš i designová světla, která dotvoří vzhled domácnosti, nebo světla nabíjená pouze solární energií. Mimo jiné zde objevíš i chytré svíčky, které zapneš svým telefonem a můžeš si užít intimní atmosféru bez nebezpečí požáru.

 • Meteostanice
Jde o šikovný přístroj, který tě průběžně informuje o aktuálním počasí a může i pomoci určit, jaké počasí tě v nejbližší době čeká. Meteostanice můžeme rozdělit na digitální a analogové. V naší nabídce najdeš chytré meteostanice, které můžeš spárovat se svým telefonem. S takovou stanicí můžeš kromě teploty měřit i hluk, kvalitu vzduchu a vlhkost.

Méně
 
iMessage
WhatsApp
Chat