Macy, iPady a vybrané produkty nakoupíte na splátky s 0% navýšením od Cofidis.
Přihlásit se

Robotické vysavače

Nejprodávanější

1
Lenovo T1s Pro chytrý vysavač bílý

Chytrý vysavač Lenovo T1s Pro je kompletně vybavený domácí přístroj, který disponuje funkcí automatického vysypávání zásobníku do základny, silou 2 700 Pa, dvěma bočními kartáči a jedním hlavním, funkcí mopování, řadou bezpečnostních senzorů včetně ochrany před pádem, laserovým LDS SLAM mapováním s volbou nejefektivnější cesty, autonomní činností, možností virtuálních zdí a harmonogramu pro jednotlivé místnosti a ovládáním pomocí dálkového ovladače nebo aplikací včetně harmonogramu úklidu.

10 990 Kč

2
iRobot Roomba Combo (113)

Všestranný iRobot Roomba Combo je chytrý 2v1 vysavač, který zvládne také mopování. Spolehlivě filtruje výstupní vzduch, inteligentně vytírá a tím šetří s vodou, ovládáte jej přes aplikaci a pohodlně tak naplánujete úklid třeba i když nejste doma. Kompletní řešení úklidu domácnosti.

7 999 Kč

3
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro bílý

Robotický vysavač Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro vytře i vysaje, nabídne navigační laserový systém LDS, sací sílu 2100pa, chytře řídí vytíraní, podporuje zakázané zóny i plánování úklidu a rozumí i hlasovým asistentům Google a Alexa.

25 %  z 9 490 Kč

7 190 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry