Příslušenství

Vše, co by mohlo tvé zařízení potřebovat, najdeš přehledně a na jednom místě. Různé druhy příslušenství ti umožní využívat tvůj přístroj naplno. Ať už sháníš náhradní baterii, ochranný kryt, držák do auta nebo powerbanku, z širokého výběru značkového příslušenství si u nás vždy vybereš.

Více

Nabízíme příslušenství pro všechny typy zařízení různých výrobců. Ať už sháníš příslušenství pro mobil, tablet nebo notebook, náš výběr je opravdu rozmanitý. Nakoupíš u nás pouzdra a kryty, držáky, ochranné fólie a skla, paměťová média, nabíječky, stylusy a klávesnice, sluchátka, baterie, kabely a redukce, reproduktory, periferie pro Apple Mac a mnoho dalšího.

Pouzdra a kryty ochrání tělo tvého zařízení před poškozením. Vybírej mezi flipovými pouzdry, odolnými pouzdry, cestovními na kolo či chytrými pouzdry s baterií.

Držáky slouží k uchycení tvého přístroje. Mohou sloužit pro přichyení v autě či na kole. Některé držáky mohou tvé zařízení zároveň nabíjet.

Ochranné fólie a skla slouží k ochraně displeje zařízení. Fólie se snáze aplikují, skla ale poskytují vyšší míru ochrany. Vybírej mezi 2,5 a 3D skly podle typu displeje.

Paměťová média slouží k rozšíření paměti nebo zálohování dat z vašeho přístroje. Flash disky, SSD disky a paměťové karty ti poskytnou téměř neomezené možnosti úložiště.

Nabíječky dohlédnou na úroveň baterie tvého přístroje. Najdeš u nás nabíječky síťové, bezdrátové, do auta nebo záložní (tzv. powerbanky).

Stylusy a klávesnice usnadní práci s tvým zařízením. Vybírej mezi drátovými a bezrátovými klávesnicemi.

Brašny a batohy slouží k bezpečnému a snadnému přenášení tvého zařízení.

Baterie jsou v každém zařízení. V nabídce máme výměnné baterie do smartphonů nebo též klasické tužkové.

Kabely a redukce propojují tvé zařízení se zdrojem napájení nebo jiným přístrojem. Redukce slouží ke zvýšené kompatibilitě konektivity zařízení.

Fitness náramky a hodinky měří tvůj tep a dokáží dlouhodobě sledovat tvůj sportovní výkon.

Sport a zdraví obsahuje všechny sportovní fitness vychytávky včetně senzorů a tlakoměrů.

Mezi vychytávky, které ti zpříjemní práci nebo přinesou zábavu, patří kamery, drony, projektory nebo tiskárny.

V kategorii služby a ostatní najdeš software pro svá zařízení, SIM karty a řezačky na změnu velikosti a v neposlední řadě hadříky a spreje pro údržbu elektroniky.

Méně
Vyberte si to správné příslušenství pro vaše zařízení: