Výprodej

Kdo by nechtěl při nákupu vytouženého zboží ušetřit. U nás najdeš všechny zlevněné produkty pod jednou střechou. K dispozici je velký výběr mobilních telefonů a tabletů různých značek, herních produktů a originálního příslušenství.

Více

Slevy až 70 % na veškeré zboží. Slevy se vztahují i na produkty v doprodeji. Speciální slevou je pak cashback, kdy můžeš za nákup získat zpět až několik tisíc korun.

Výprodej mobilů

Slevy na mobilní telefony s operačním systémem Android. Vybírej z velkého množství značek a typů telefonů. V naší nabídce najdeš kromě smartphonů i odolné telefony, klasické tlačítkové a telefony pro seniory.

Výprodej tabletů

Tablety stále patří mezi nejoblíbenější multimediální zařízení. Stojí totiž na hranici mezi mobilem a notebookem a díky své přenosnosti je můžeš vzít i na cesty. Jsou vhodné pro práci i zábavu pro děti i dospělé.

Výprodej příslušenství

Velký výběr originálního příslušenství, a to navíc se slevou. Pouzdra a držáky, paměťová média, stylusy a klávesnice, baterie, kabely a redukce, fitness náramky a hodinky nebo software pro vaše zařízení.

Výprodej Apple

Originální Apple zařízení na jednom místě a se slevou. Ať už sháníš iPhone, iPad, MacBook, iMac, iPod či Apple Watch, u nás si vždy vybereš.

Méně
Vyberte si to správné příslušenství pro vaše zařízení: