Chytré zabezpečení

Chceš mít svůj domov pod kontrolou? Využij moderní technologie a nechej je, ať tvůj majetek hlídají za tebe. Každý se chce doma cítit bezpečně. S chytrým zabezpečením se nemusíš bát žádného cizího vniknutí do tvého domu či firmy. Jak si zajistit bezpečný domov, jaké jsou jeho výhody a proč je důležité do chytrého zabezpečení investovat? Pokračuj ve čtení a vše se dozvíš.

Více

Co je chytré zabezpečení?

Chytré zabezpečení označuje moderní přístup k zabezpečení domu, firmy a dalších prostor pomocí technologických inovací. Poskytuje tak efektivnější, pohodlnější a inteligentnější bezpečnostní řešení, díky kterému se nemusíš bát ani o sebe, ani o svůj majetek. Mezi bezpečnostní řešení patří alarmy, zámky, čidla, zvonky a další produkty.

Výhody chytrého zabezpečení

  • Zvýšená bezpečnost pro celou tvou rodinu.
  • Možnost úspory nákladů za případné krádeže.
  • Monitorování domu pomocí mobilní aplikace, ať už jsi kdekoli.
  • Upozornění na neobvyklé pohyby, zvuky a další události.
  • Umělé a naprogramovatelné osvětlení, které budí pocit obsazeného domu, i když není.

Podle čeho vybrat chytré zabezpečení

  • Podle kompatibility: Vyber si takové zabezpečení, které je kompatibilní s tvým stávajícím technologickým systémem. Pokud například používáš Amazon Alexa nebo Apple HomeKit, vybírej zařízení, která jsou s těmito platformami kompatibilní.

  • Podle funkce a použití: Nejdříve si musíš ujistit, co od chytré domácnosti a zabezpečení očekáváš. Hledáš chytrou kameru? Vyber takovou, která nabízí vysoké rozlišení, noční vidění a možnost sledování v reálném čase.

  • Podle bezpečnosti: Zjisti si bezpečnostní prvky chytrého zařízení, včetně šifrování dat, pravidelných aktualizací firmwaru a ochrany proti neoprávněnému přístupu.

Typy chytrého zabezpečení

Alarm je důležitou výbavou domácnosti a chrání tvůj majetek před narušiteli. Existují bezdrátové a drátové systémy, které lze ovládat pomocí telefonu a integrovat s dalšími funkcemi domova. Drátové alarmy jsou vhodné do novostaveb, mají nižší variabilitu, ale jsou téměř bezúdržbové. Bezdrátové alarmy jsou flexibilnější, ale vyžadují pravidelnou údržbu a mají vyšší pořizovací náklady.

Chytré zámky umožňují odemykání a zamykání dveří pomocí chytrého zařízení. Nabízí funkce jako automatické odemykání, nastavitelné časování a sledování přístupů. V naší nabídce najdeš dva typy zámků: dveřní a visací. Dveřní zámky nahrazují klasické, a i přesto, že se odemykají např. telefonem, lze je otevřít i klíčem. Visací zámky jsou ideální pro uzamykání kol, skříněk nebo garážových vrat.

Senzory a čidla jsou propojena s centrálním bezpečnostním systémem a fungují i samostatně. Tato zařízení komunikují s chytrým telefonem a umožňují ti sledovat všechny aktivity v domě. Existují různé druhy čidel, včetně detektorů kouře, plynů, vody, teplotních senzorů, pohybových senzorů na okna a dveře, lokalizačních čipů a monitorů spánku, které poskytují informace o prostředí a především bezpečnosti ve tvé domácnosti.?

Chytré zvonky a kamery umožňují interakci s návštěvníky prostřednictvím mobilní aplikace, sledování příchozích a monitorování oblasti kolem domu. Chytré kamery nabízí vysoké rozlišení, noční vidění i detekcí osob.

Méně
 
iMessage
WhatsApp
Chat