Přihlásit se

Google Assistant

Taky jste zatoužili po chytré domácnosti? Už vás nebaví chodit k přehrávači a mačkat tlačítko, abyste spustili přehrávání hudby? Otavuje vás rozsvěcet a zhasínat vypínačem? Potřebujete kolikrát něco vyhledat na internetu, nemáte zrovna volné ruce, a tak musíte aktuální činnost přerušit, i když se vám to vůbec nehodí? Změňte to díky Google Assistant.

Pokračovat

Co je Google Assistant?

Google Assistant je software, konkrétně hlasový asistent, který i tu nejobyčejnější domácnost dokáže jako mávnutím kouzelného proutku proměnit v chytrou domácnost. Vy ji pak díky hlasovým pokynům můžete snadno ovládat. Co všechno zvládne?

  • Umožní vám ovládat osvětlení – zhasínat, rozsvěcet, měnit intenzitu světla
  • Zvládne přehrávat hudbu přes Spotify, Apple Music, z YouTube nebo Netflix
  • Dokáže ovládat i termostat, takže si zatopíte, když bude doma chladno.
  • Pomůže s vyhledáváním na internetu, když máte ruce od mouky, oleje nebo prostě zrovna nemůže vyťukávat nic na tabletu, telefonu či počítači.
  • Ve spojení s meteostanicí vás umí informovat o aktuálním počasí a venkovní i vnitřní teplotě.
  • Dokáže ovládat zásuvky i spínače.
  • Umí se spojit s čističkou vzduchu a zajistit doma vzduch bez škodlivin.
  • Můžete díky němu ovládat i chytré zámky, třeba u garážových vrat, na bráně apod.
  • A co takhle rychle a jednoduše zatáhnout nebo roztáhnout žaluzie?

Skrýt

Nejprodávanější

1
Twinkly Flex 2m tvarovatelný LED pásek

Twinkly Flex je chytrý 2m LED pásek, který lze jednoduše připevnit k povrchů díky 3M lepicí pásce a tvarovat ho zcela dle libosti, nabízí 16 milionů barev, nespočet efektů a animací s možností tvorby vlastních a podporu Hey Google, Amazon Alexa a Apple HomeKit chytrých domácností.

2 390 Kč

2
Nanoleaf Essentials chytrá žárovka A19 E27 3ks

Chytrá žárovka s možností nastavení z více než 16 milionů barev, úpravou jasu a barevné teploty, automatickou úpravou dle denní doby, Wi-Fi a Bluetooth připojením.

1 399 Kč

3
Xiaomi Mi 360° Camera (1080p)

Domácí kamera Xiaomi Mi 360° Camera umožní nahrávání v rozlišení 1080p, 360° otáčení, infračervené noční nahrávání, detekce pohybu a obousměrná komunikace, podpora hlasové asistence Google a Amazone Alexa, připojení skrz WiFi 2,4 GHz, slot pro MicroSD kartu, napájení 5 V / 2A, kompatibilita s Android 4.4, iOS 9.0 a novější.

890 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry