Smarty Store v centru Prahy otevřen jako výdejní místo!
Přihlásit se

Platba - přehled možností

Existuje mnoho variant, jak uhradit nákup u nás. Vyberte si tu, která Vám vyhovuje nejvíce.

Veškeré ceny jsou uvedené vč. DPH.

Bankovním převodem

Úhrada zboží po jeho dodání s odloženou splatností. Chcete-li se stát naším pravidelným firemním zákazníkem a získat tuto a jiné výhody, kontaktujte nás prosím na obchod@smarty.cz. Více informací naleznete zde.

Platba na výdejním místě - platební kartou

Objednávku zaplatíte platební kartou přímo na výdejním místě. Na Výdejním místě není možná úhrada v hotovost.

Dobírka - platební kartou při převzetí

Zboží zaplatíte platební kartou přepravci při dodání na vámi zvolenou adresu nebo při převzetí na pobočce České pošty, kde je možné využít i úhradu v hotovosti.

**Cena dobírky: 39 Kč**

Platba na prodejně – hotově/plat.kartou/na splátky

Při převzetí zboží na prodejně je možné platit hotovostí, platební kartou nebo sjednat žádost o spotřebitelský úvěr.

Platebni karta - on-line

Po dokončení Vaší objednávky dojde k automatickému přesměrovaní prohlížeče na platební bránu Komerční banky a.s., kde je třeba zadat údaje z Vaší platební karty a provést samotnou úhradu. Pokud by transakce neproběhla úspěšně, kontaktujte nás na eshop@smarty.cz nebo na čísle +420 226 201 606.

FlexCredit - bankovní převod

Úhrada zboží bankovním převodem určená pouze pro firemní zákazníky, tj. nakupující na IČ, s odloženou 14-ti denní splatností a online schválením kredit limitu. Platné pro objednávky v hodnotě od 10.000 Kč do 50.000 Kč vč. DPH.

Zálohová faktura (vč. QR kódu)

Po přijetí vaší objednávky vám zašleme Zálohový list s údaji pro provedení platby (číslo bankovního účtu, variabilní symbol a částku). Následující pracovní den po obdržení platby zboží expedujeme. O průběhu vyřizování objednávky vás budeme průběžně informovat na váš email.

Splátkový prodej - Home Credit

Po dokončení objednávky na ehopu budete přesměrováni na stránky společnosti Home Credit, kde vyplníte žádost o spotřebitelský úvěr. Zde můžete de si můžete zvolit typ úvěru, dobu splácení, akontaci i formu elektronického podpisu, díky které je možné žádost zcela dokončit on-line, a tím zkrátit dobu mezi vyřízením úvěru a expedicí zboží z několika dnů na pár hodin.

Veškeré informace k finalizaci vám budou doručeny po dokončení žádosti na vámi zadaný email. Objednávka je expedována zpravidla ihned po finálním schválení spotřebitelského úvěru. Více informací naleznete zde.

Berete na vědomí, že Vaše osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, adresa, e-mail, telefon, budou předány společnosti Home Credit a.s., Nové sady 996/25, 602 00 Brno, IČO 26978636, e-mail: info@homecredit.cz, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 4401 (dále jen 'HC') za účelem předvyplnění formuláře žádosti o poskytnutí služby.

Zboží ihned, zaplatím za 14 dní

Dokončíte objednávku
Doma balík otevřete
Na e-mail obdržíte instrukce k platbě
Zaplatíte až za 14 dní
Bankovním převodem, kartou nebo hotově

Dokončíte objednávku a zboží vám přijde domů. Po přijetí vaší objednávky vám na email obratem zašleme Zálohový list s údaji pro provedení platby (číslo bankovního účtu, variabilní symbol a částku). Zaplatíte za 14 dní bankovním převodem, kartou nebo hotově.

Splátkový prodej - Cofidis

Po dokončení objednávky na eshopu budete přesměrováni na stránky společnosti Cofidis, kde vyplníte žádost o spotřebitelský úvěr. Zde si můžete zvolit typ úvěru, dobu splácení, akontaci i formu elektronického podpisu, díky které je možné žádost zcela dokončit on-line. Tím zkrátíte dobu mezi vyřízením úvěru a expedicí zboží z několika dnů na pár hodin.

Veškeré informace k finalizaci vám budou doručeny po dokončení žádosti na váš email. Objednávka je expedována zpravidla ihned po finálním schválení spotřebitelského úvěru. Více informací naleznete zde.

Google Pay

S Google Pay můžete jednoduše zaplatit pomocí platebních karet uložených ve vašem účtu Google. Klikněte na tlačítko „Zaplatit“, přihlaste se do vašeho účtu Google a vyberte, kterou z uložených karet chcete použít. Platba může vyžadovat zabezpečení 3D Secure s ověřením držitele platební karty vydavatelem. Pokud by transakce neproběhla úspěšně, kontaktujte nás na eshop@smarty.cz nebo na čísle +420 226 201 606

Expresní platba - Masterpass

Po dokončení vaší objednávky dojde k automatickému přesměrovaní na platební bránu banky. Zde pomocí vašeho telefonu naskenujete QR kód a platba je dokončena. Stejně tak můžete platit zboží přímo v aplikaci Masterpass ve vašem mobilu. Pokud by transakce neproběhla úspěšně, kontaktujte nás na eshop@smarty.cz nebo na čísle +420 226 201 606.

ČSOB

Rychlý a především pohodlný online způsob platby přes ČSOB.

MONETA Money Bank

Rychlý a především pohodlný online způsob platby přes MONETA Money Bank.

Česká spořitelna

Rychlý a především pohodlný online způsob platby přes Českou spořitelnu.

Fio banka

Rychlý a především pohodlný online způsob platby přes Fio banku.

Komerční banka - Moje platba

Rychlý a především pohodlný online způsob platby přes Komerční banku.

mBank - mPeníze

Rychlý a především pohodlný online způsob platby přes mBank.

Raiffeisenbank

Rychlý a především pohodlný online způsob platby přes Raiffeisenbank.

Sberbank

Rychlý a především pohodlný online způsob platby přes Sberbank.

Unicredit Bank

Rychlý a především pohodlný online způsob platby přes Unicredit Bank.