Škola končí! Připravte se na prázdniny a užijte si slevy na vybrané produkty jen do 30. 6. Vybírejte zde
Přihlásit se

Platba - přehled možností

Existuje mnoho variant, jak uhradit nákup u nás. Vyberte si tu, která Vám vyhovuje nejvíce.

Veškeré ceny jsou uvedené vč. DPH.

Na bankovní účet dle data splatnosti

Úhrada zboží po jeho dodání s odloženou splatností. Chcete-li se stát naším pravidelným firemním zákazníkem a získat tuto a jiné výhody, kontaktujte nás prosím na obchod@smarty.cz. Více informací naleznete zde.

Platba na výdejním místě - hotově

Objednávku zaplatíte hotově při jejím převzetí přímo na výdejním místě. Na výdejním místě není možná úhrada platební kartou.

**Cena dopravy**

Dobírka

Zboží zaplatíte hotově přepravci při dodání na vámi zvolenou adresu nebo při převzetí na pobočce České pošty.

**Cena dobírky: 39 Kč**

Platba na prodejně – hotově/na splátky

Při převzetí zboží na prodejně je možné platit hotovostí nebo sjednat žádost o spotřebiteký úvěr.

Platebni karta - on-line

Po dokončení Vaší objednávky dojde k automatickému přesměrovaní prohlížeče na platební bránu Komerční banky a.s., kde je třeba zadat údaje z Vaší platební karty a provést samotnou úhradu. Pokud transakce nebude úspěšně dokončena, kontaktujte nás prosím na eshop@smarty.cz.

Expresní platba - Masterpass

Po dokončení vaší objednávky dojde k automatickému přesměrovaní na platební bránu banky. Zde pomocí vašeho telefonu naskenujete QR kód a platba je dokončena. Stejně tak můžete platit zboží přímo v aplikaci Masterpass ve vašem mobilu. Pokud by transakce neproběhla úspěšně, kontaktujte nás na eshop@smarty.cz nebo na čísle +420 841 400 841

Google Pay

S Google Pay můžete jednoduše zaplatit pomocí platebních karet uložených ve vašem účtu Google. Klikněte na tlačítko „Zaplatit“, přihlaste se do vašeho účtu Google a vyberte, kterou z uložených karet chcete použít. Platba může vyžadovat zabezpečení 3D Secure s ověřením držitele platební karty vydavatelem. Pokud by transakce neproběhla úspěšně, kontaktujte nás na eshop@smarty.cz nebo na čísle +420 841 400 841

Zboží ihned, zaplatím za 14 dní

Dokončíte objednávku
Doma balík otevřete
Na e-mail obdržíte instrukce k platbě
Zaplatíte až za 14 dní
Bankovním převodem, kartou nebo hotově

Dokončíte objednávku a zboží vám přijde domů. Po přijetí vaší objednávky vám na email obratem zašleme Zálohový list s údaji pro provedení platby (číslo bankovního účtu, variabilní symbol a částku). Zaplatíte za 14 dní bankovním převodem, kartou nebo hotově.

Bankovní převod (zálohová faktura vč. QR)

Po přijetí vaší objednávky vám zašleme Zálohový list s údaji pro provedení platby (číslo bankovního účtu, variabilní symbol a částku). Následující pracovní den po obdržení platby zboží expedujeme. O průběhu vyřizování objednávky vás budeme průběžně informovat na váš email.

Splátkový prodej - Cofidis

Po dokončení objednávky na eshopu budete přesměrováni na stránky společnosti Cofidis, kde vyplníte žádost o spotřebitelský úvěr. Zde si můžete zvolit typ úvěru, dobu splácení, akontaci i formu elektronického podpisu, díky které je možné žádost zcela dokončit on-line. Tím zkrátíte dobu mezi vyřízením úvěru a expedicí zboží z několika dnů na pár hodin.

Veškeré informace k finalizaci vám budou doručeny po dokončení žádosti na váš email. Objednávka je expedována zpravidla ihned po finálním schválení spotřebitelského úvěru. Více informací naleznete zde.

Splátkový prodej - Home Credit

Po dokončení objednávky na ehopu budete přesměrováni na stránky společnosti Home Credit, kde vyplníte žádost o spotřebitelský úvěr. Zde můžete de si můžete zvolit typ úvěru, dobu splácení, akontaci i formu elektronického podpisu, díky které je možné žádost zcela dokončit on-line, a tím zkrátit dobu mezi vyřízením úvěru a expedicí zboží z několika dnů na pár hodin.

Veškeré informace k finalizaci vám budou doručeny po dokončení žádosti na vámi zadaný email. Objednávka je expedována zpravidla ihned po finálním schválení spotřebitelského úvěru. Více informací naleznete zde. zde.

ČSOB

Rychlý a především pohodlný online způsob platby přes ČSOB.

MONETA Money Bank

Rychlý a především pohodlný online způsob platby přes MONETA Money Bank.

Fio banka

Rychlý a především pohodlný online způsob platby přes Fio banku.

Česká spořitelna

Rychlý a především pohodlný online způsob platby přes Českou spořitelnu.

Air Bank

Rychlý a především pohodlný online způsob platby přes Air Bank.

Komerční banka - Moje platba

Rychlý a především pohodlný online způsob platby přes Komerční banku.

mBank - mPeníze

Rychlý a především pohodlný online způsob platby přes mBank.

Raiffeisenbank

Rychlý a především pohodlný online způsob platby přes Raiffeisenbank.

Sberbank

Rychlý a především pohodlný online způsob platby přes Sberbank.

Unicredit Bank

Rychlý a především pohodlný online způsob platby přes Unicredit Bank.