Užij si exkluzivní slevy 50 % v rámci našich Smarty days!

Platba - přehled možností

Existuje mnoho variant, jak uhradit nákup u nás. Vyberte si tu, která Vám vyhovuje nejvíce.

Veškeré ceny jsou uvedené vč. DPH.

Bankovním převodem

Úhrada zboží po jeho dodání s odloženou splatností. Chcete-li se stát naším pravidelným firemním zákazníkem a získat tuto a jiné výhody, kontaktujte nás prosím na [email protected]. Více informací naleznete zde.

Dobírka

Zboží zaplatíte v hotovosti přepravci při dodání na vámi zvolenou adresu.

Platba na prodejně – hotově/plat.kartou/na splátky

Při převzetí zboží na prodejně je možné platit hotovostí, platební kartou (u B2B zákazníků popl. 99 Kč) nebo sjednat žádost o spotřebitelský úvěr. Platba v hotovosti je omezena na zákazníka na částku 250 000 Kč/den, platba kartou na 80 000 Kč/transakce. Pokud chcete platit vyšší částku, doporučujeme využít platbu pomocí QR kódu přímo na prodejně.

Platba na prodejně – QR platba/bankovní převod

Při vyzvednutí rezervace na prodejně zaplatíte bankovním převodem – okamžitou platbou* pomocí vašeho mobilního resp. internetového bankovnictví. Pro snadné a rychlé zadání do vašeho mobilního bankovnictví vytiskneme na faktuře QR kód s údaji o platbě, který snadno a rychle načtete do mobilního bankovnictví. Okamžitou platbu identifikujeme do 5 min od odeslání z vašeho bankovního účtu.

Platba na výdejním místě – hotově

Objednávku zaplatíte v hotovosti přímo na výdejním místě.

Okamžitá platba – bankovní převod/zálohový list

Po přijetí vaší objednávky vám zašleme Zálohový list s údaji pro provedení standardního bankovního převodu - okamžité platby* a QR kódem pro snadné a rychlé zadání do vašeho internetového anebo mobilního bankovnictví. Okamžitou platbu identifikujeme do 5 min od odeslání z vašeho účtu. Následně na váš email zašleme (do 10 min) potvrzeni o přijetí platby a uvolníme objednávku k expedici. O průběhu vyřizování objednávky vás budeme průběžně informovat na váš email a informace také naleznete v Můj účet / Objednávky.

Více informací o okamžité platbě.

* Při platbě zvolte ve vašem bankovnictví typ platby „okamžitá platba“, která je zdarma či za 1 Kč. Pozor: nejedná se o typ „Expresní platba“, která je zpravidla zpoplatněna dle ceníku vaší banky a není zdarma!

Platební karta – on-line

Po dokončení Vaší objednávky dojde k automatickému přesměrovaní prohlížeče na platební bránu, kde je třeba zadat údaje z Vaší platební karty a provést samotnou úhradu.

Apple Pay

Po dokončení vaší objednávky v košíku dojde k automatickému přesměrovaní na platební bránu banky. Zde pomocí vašeho Apple zařízení podporujícího Apple Pay provedete platbu. Více informací naleznete na www.apple.cz/apple-pay.

Google Pay

S Google Pay můžete jednoduše zaplatit pomocí platebních karet uložených ve vašem účtu Google. Klikněte na tlačítko „Zaplatit“, přihlaste se do vašeho účtu Google a vyberte, kterou z uložených karet chcete použít. Platba může vyžadovat zabezpečení 3D Secure s ověřením držitele platební karty vydavatelem.

Splátkový prodej - Home Credit

Po dokončení objednávky na eshopu budete přesměrováni na stránky společnosti Home Credit, kde vyplníte žádost o spotřebitelský úvěr. Zde si můžete zvolit typ úvěru, dobu splácení, akontaci i formu elektronického podpisu, díky které je možné žádost zcela dokončit on-line, a tím zkrátit dobu mezi vyřízením úvěru a expedicí zboží z několika dnů na pár hodin.

Veškeré informace k finalizaci vám budou doručeny po dokončení žádosti na vámi zadaný email. Objednávka je expedována zpravidla ihned po finálním schválení spotřebitelského úvěru. Více informací naleznete zde.

Berete na vědomí, že Vaše osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, adresa, e-mail, telefon, budou předány společnosti Home Credit a.s., Nové sady 996/25, 602 00 Brno, IČO 26978636, e-mail: [email protected], zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 4401 (dále jen 'HC') za účelem předvyplnění formuláře žádosti o poskytnutí služby.

Kartou při vyzvednutí (popl. 99Kč u B2B zákazníků)

Zboží zaplatíte platební kartou na centrálním skladě při převzetí zboží. U firemních zákazníků se speciálním ceníkem je při úhradě na výdejním místě účtován poplatek 99 Kč.

Splátkový prodej - Cofidis

Po dokončení objednávky na eshopu budete přesměrováni na stránky společnosti Cofidis, kde vyplníte žádost o spotřebitelský úvěr. Zde si můžete zvolit typ úvěru, dobu splácení, akontaci i formu elektronického podpisu, díky které je možné žádost zcela dokončit on-line. Tím zkrátíte dobu mezi vyřízením úvěru a expedicí zboží z několika dnů na pár hodin.

Veškeré informace k finalizaci vám budou doručeny po dokončení žádosti na váš email. Objednávka je expedována zpravidla ihned po finálním schválení spotřebitelského úvěru. Více informací naleznete zde.