Macy, iPady a vybrané produkty nakoupíte na splátky s 0% navýšením od Cofidis.
Přihlásit se

Osvětlení

Chytré osvětlení posune vaši domácnost o krok dál do budoucnosti. Kombinujte chytrá osvětlení s chytrými zásuvkami a ovládejte tak jednoduše celou svou domácnost.

Pokračovat

Žárovky

Žárovky můžeme rozdělit podle typu patice, tedy části, kterou se žárovka připojuje ke svítidlu, nebo podle technologie, kterou využívají ke své funkčnosti.

Podle patice

 • E27: Jde o nejpoužívanější typ s průměrem 27 mm, který využívají klasické žárovky, halogenové, úsporné a LED žárovky.

 • E14: Průměr tohoto závitu je 14 mm. Má využití hlavně v menších stolních lampičkách anebo lustrech. Používají ho klasické, halogenové, úsporné i LED žárovky.

 • GU10: Místo závitu má dva půlcentimetrové kolíčky, které se do zdroje světla jen zacvaknou. Používá se často v bodových koupelnových světlech a to u halogenových nebo LED žárovek.

 • GU5.3 : Disponuje dvěma kolíčky o průměru 1 mm. Využití najde v lampičkách a bodových světlech. Zdrojem světla jsou halogenové a LED žárovky.

 • G9: Bezzávitová patice se pomocí dvou kolíčků zacvakne do svítidla. Používá se v koupelnových světlech.

 • G4: U osvětlení kuchyňské linky nebo baru se setkáme s touto paticí se dvěma kolíčky s mezerou 4 mm.

 • R7s: Má tvar trubičky, která se nasazuje do vidlic. Využití najde u halogenových reflektorů nebo LED žárovek.

Podle technologie

 • Klasické žárovky: Tyto žárovky jsou nejběžnějším, i když nejméně efektivním typem. Mají totiž největší tepelné ztráty a jejich životnost je asi jen 1 000 hodin. Jsou však nejlevnější.

 • Halogenové žárovky: Jsou až o třetinu úspornější než klasická žárovka. Jejich pořizovací cena je nižší než u LED žárovek a nabízí životnost až 3 000 hodin.

 • Úsporné žárovky: Jsou až o 75 % úspornější než klasická žárovka. Nenastartují se hned, proto není vhodné umisťovat je do míst, kde svítíme často a krátce. jejich životnost je až 20 000 hodin.

 • LED žárovky: Používají nejnovější technologie a dosahují vysoké svítivosti při minimální spotřebě. Vydrží svítit až 50 000 hodin.

LED pásky

V poslední době nejčastěji používaný typ osvětlení kuchyňských linek, barů nebo koupelnových zrcadel. Miniaturní LED diody jsou vsazeny na ohebný samolepicí pásek. Často jsou i barevné, nebo jsou schopné barvu alespoň měnit. Jednoduše se vzájemně propojují, můžete je tak libovolně prodlužovat.

Svítidla

Závěsná

Závěsná svítidla jsou vhodná do obývacích pokojů a ložnic. Chytrá svítidla lze připojit k bezdrátové síti a poté je ovládat pomocí chytrého telefonu. Můžete využít i funkci naplánovaného alarmu, kdy se světlo samo sepne, aby budilo dojem, že je někdo doma. Tak můžete přispět k bezpečnosti svého domova.

Stropní

Tato svítidla těsně přiléhají ke stropu. Chytrá stropní světla můžete ovládat mobilním telefonem. Intenzitu světla si tak nastavíte podle toho, jak chcete. V aplikaci n svém telefonu si navíc jednoduše nastavíte rozvrh svícení na celý den. Tak můžete například ztlumit osvětlení ve večerních hodinách.

Bodová

Bodová svítidla se zpravidla umisťují níž než stropní světla. Osvětlují bary, jídelní stoly nebo kuchyňské linky. Intenzitu a teplotu světla můžete libovolně nastavovat. Systém chytrých svítidel navíc vzájemně komunikuje. Můžete se tak spolehnout na komplexní systém osvětlení celého vašeho domova.

Designová

Moderní domov vyžaduje i moderní vybavení, osvětlení nevyjímaje. Pořiďte si světla nejrůznějších tvarů a barev a dotvořte svůj domov. Některá moderní světla jsou navíc napájena solární energií, krom designového kousku tak doma budete mít praktické světlo, které vás nezklame ani při výpadku proudu.

Svou domácnost můžete také vybavit nejrůznějšími druhy světelných panelů. Romantickou atmosféru zase vytvoří elektronická LED svíčka, kterou jednoduše spárujete se svým smartphonem.

Skrýt

Nejprodávanější

1
Xiaomi Mi Motion Activated Night Light 2 noční světlo

Noční světlo se senzorem pohybu reaguje na vzdálenost až 6 metrů, nabízí dva stupně jasu, magnetickou základnu, díky níž se dá světlo otáčet v 360 °.

21 %  z 329 Kč

260 Kč

2
Xiaomi Mi LED Desk Lamp 1S

Chytrá lampa se čtyřmi režimy svícení. Nabízí nastavení jasu a teploty, odolný a minimalistický design a rovnoměrné svícení.

19 %  z 1 190 Kč

969 Kč

3
Yeelight GU10 Smart Bulb W1 žárovka barevná

Chytrá žárovka, jejíž barvu, teplotu a jas si můžete libovolně přizpůsobovat v mobilní aplikaci. Disponuje různými režimy, které vám pomohou ráno lépe vstávat a večer se zase lépe připravit ke spánku či připůsobit světelnou projekci s herním zážitkem nebo muzikou. K tomu ještě šetří energii oproti běžným žárovkám.

14 %  z 390 Kč

339 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů

Vyberte si to správné příslušenství pro vaše zařízení:

Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry