Přihlásit se

Kamery

Abyste mohli zaznamenávat své vzpomínky v tom nejlepším možném rozlišení nebo chránit svůj majetek, jsou tu digitální kamery. Ať už sháníte outdoorovou kameru, IP kameru nebo kameru do auta, u nás ji najdete.

Pokračovat

IP kamery

IP kamery zaznamenají pohyb okolo nebo uvnitř vaší nemovitosti. Zlodějů se tedy už bát nemusíte. Některé z nich jsou opravdu chytré. Ukrývají v sobě nejrůznější čidla a senzory, díky kterým víte, jaké bude počasí a mnoho dalšího. Užijete je jak v domácnosti, tak ve firmě.

Skrýt

Nejprodávanější

1
Reolink B800-8MP 4K kamera

Multifunkční kamera s rozlišením (3840 x 2160px). Dosahuje skvělých výsledků i v noci díky 18 infračerveným diodám (dosvit 35 m), zorný úhel 80°, možnost zasílání notifikací, vestavěný mikrofon, microSD slot, WiFi.

2 490 Kč

2
Reolink RLK16-410B8-5MP Super HD kamerový set

Multifunkční set osmi kamer s vysokým rozlišením (2560 x 1920). Dosahuje skvělých výsledků i v noci díky infračerveným diodám (dosvit 35 m), PIR senzor, zorný úhel 80°, možnost zasílání notifikací, vestavěný reproduktor, cloud platforma, úložiště 2 TB, rozhraní RJ-45 LAN. V balení 8 kamer a NVR rekordér.

3 %  z 24 499 Kč

23 990 Kč

3
Netatmo Presence

Inteligentní venkovní kamera s funkcí rozpoznávání lidí, zvířat, aut, voděodolnou konstrukcí, která dokáže přenášet živý Full HD přenos či odesílat záznam do cloudu. Má zabudované silné světlo, které se spouští při detekci pohybu. Funkce oznámení do vašeho telefonu, kdy vám nic neunikne. Zpětné přehrání záznamu přímo v aplikaci. Snadná instalace, kterou zvládnete opravdu každý.

8 590 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů

Vyberte si to správné příslušenství pro vaše zařízení:

Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry