Přihlásit se

Kamery

Abyste mohli zaznamenávat své vzpomínky v tom nejlepším možném rozlišení nebo chránit svůj majetek, jsou tu digitální kamery. Ať už sháníte outdoorovou kameru, IP kameru nebo kameru do auta, u nás ji najdete.

Pokračovat

IP kamery

IP kamery zaznamenají pohyb okolo nebo uvnitř vaší nemovitosti. Zlodějů se tedy už bát nemusíte. Některé z nich jsou opravdu chytré. Ukrývají v sobě nejrůznější čidla a senzory, díky kterým víte, jaké bude počasí a mnoho dalšího. Užijete je jak v domácnosti, tak ve firmě.

Skrýt

Nejprodávanější

1
Reolink RLC-810A AI PoE bezpečnostní kamera

Detailní kamera Reolink RLC-810A PoE nabídne rozlišení 8 MPx 4K, funkcemi rozpoznávání člověka a automobilu, eliminací planých poplachů, nočním viděním, napájením PoE přes Ethernet kabel, vodotěsným provedením, snadnou instalací, množností napojení na aplikaci či Email a možností cyklického nahrávání i podpoře NVR rekordéru.

3 390 Kč

2
Reolink RLC-510A AI PoE bezpečnostní kamera

Detailní kamera Reolink RLC-510A PoE nabídne rozlišení 5 MPx 4K, funkcemi rozpoznávání člověka a automobilu, eliminací planých poplachů, nočním viděním, napájením PoE přes Ethernet kabel, vodotěsným provedením, snadnou instalací, množností napojení na aplikaci či Email a možností cyklického nahrávání i podpoře NVR rekordéru.

2 440 Kč

3
Reolink RLC-522 5MP PoE 3x zoom bezpečností kamera

Bezpečností IP kamera Reolink RLC-522 PoE s vysokým rozlišením obrazu (2560x1920), možností 3x optického zoomu a téměř 5 miliony pixelů dokáže zachytit křišťálově čisté video i s těmi nejjemnějšími detaily. Nahrává záznamy v rozsahu 80° a díky vestavěnému mikrofonu zaznamenává i okolní zvuk.

2 790 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry