Už 24. 5. otevíráme novou prodejnu Smarty.cz v NC CityPark Jihlava. Exkluzivní slevy, které platí celý víkend, se dozvíš ZDE.

Herní zóna

Ať už trávíš volný čas hraním her na počítači nebo dáváš přednost herním konzolím, herní zóna je tu pro tebe! Vyber si z naší široké nabídky herních počítačů a konzolí, her a dalšího příslušenství za skvělé ceny.

Více

Jaké herní vybavení ti nesmí chybět?

Hraní her na počítači není jen doménou teenagerů, čas si tím krátí i nejeden dospělák. Jinak tomu není ani v případě herních konzolí. Co musí herní výbava určitě obsahovat?

  • Hraješ na počítači? S klasickým kancelářským si nevystačíš, požadavky na počítačový herní hardware jsou rozhodně vyšší. Není totiž nic horšího, než když se ti hra dlouho načítá nebo má špatnou grafiku. Zapomenout nesmíme ani na herní příslušenství jako monitor, sluchátka, myš nebo vhodnou klávesnici s podsvícením, díky které můžeš hrát i v noci. A co taková virtuální realita?
  • Herní konzole ti připraví originální zážitek ze hry. Je přitom jedno, zda hraješ pravidelně, nebo jen občas. Dáš přednost klasice v podobě Playstationu, Nintendu, nebo sáhneš po Xboxu?
  • Dopřej si ještě větší zážitek ze hry díky bezdrátovým ovladačům a gamepadům.

Méně