Partnerské programy na Smarty

SHOP ROKU 2019

Stali jsme se vítězem Shop roku 2019!
Skutečně vám pomáháme rozumět chytrým věcem. V každoroční soutěži internetového rádce Heureka.cz o ty nejkvalitnější, nejpopulárnější a nejzajímavější e-shopy na českém trhu jsme zvítězili v kategorii Cena kvality - Mobily a GPS. Děkujeme za vaši důvěru!

Více na www.shoproku.cz/vysledky

Heureka.cz

Jsme součástí internetového rádce!
Jestliže je Heureka váš nákupní rádce a budete si dříve či později vybírat telefon, tablet či příslušenství, určitě na nás narazíte. Naše pozice bývají mezi prvními, neboť máme skvělé ceny produktů, spousty benefitů a příjemná data dodání. Podívejte se sami, jak si stojíme.

Více na obchody.heureka.cz/smarty-cz/recenze

APEK

Jsme důvěryhodný obchod, nám můžete věřit!
Pyšníme se nálepkou certifikovaného obchodu. Splnili jsme 52 pravidel, které byly zaměřeny na soulad obchodních podmínek a celého prodeje s platnou legislativou.

Více na www.apek.cz/clen/smarty-cz-a-s/

Ecommerce Europe Trustmark

Evropská značka důvěry!
Nejen v rámci ČR, ale i v rámci Evropy jsme splnili soubor pravidel, díky kterému jsme získali prestižní ocenění Ecommerce Europe Trustmark. U nás tak mohou bez obav nakupovat zákazníci z celé Evropy.

Více na www.ecommerce-europe.eu/trustmark

Svět odměn

Odměníme vás za to, co běžně děláte.
Při platbě kartou Era/Poštovní spořitelna získáváte navíc 2 % z nákupu zpět do Světa odměn. Za každých utracených 50 Kč tak máte 1 extra bod.

Více na svetodmen.cz

OZP

Spolupracujeme s Oborovou zdravotní pojišťovnou.
Pojištěnci OZP mají u nás slevu 10 % na vybrané chytré hodinky Samsung a slevu 4 % na Apple Watch Series 3, Apple Watch Series 6 a Apple Watch SE.

Více na www.ozp.cz

eHUB.cz

Affiliate marketing.
Máte blog, web, YouTube kanál či skupinu na Facebooku se kterou byste chtěli sdílet pozitivní zkušenosti z nákupu na Smarty? Za doporučení zákazníka můžete získat zajímavou odměnu.

Více na www.ehub.cz