O nás

Kdo jsme

Jsme ryze česká, rostoucí a finančně silná společnost. Mobilním telefonům, tabletům a příslušenství se věnujeme již od roku 1999 formou maloobchodu, velkoobchodu a i formou dovozu a výhradního zastoupení pro různé značky.

V roce 2012 jsme vedle prodejen spustili také internetový prodej, a od té doby se naše nabídka zboží a služeb rozšířila do jedné z nejširších a nejkomplexnějších nabídek v tomto oboru na českém trhu.

Našim zákazníkům se snažíme mimo širokého výběru a atraktivních cen nabídnout také nadstandardní záruky a služby, které zvýší užitnou hodnotu nového přístroje a tím i celkovou radost z nákupu a následného užívání. Vybrat si u nás můžete z mnoha forem plateb a dopravy, včetně sítě stovek výdejních míst, které naleznete po úplně celé ČR.

Pro velké firemní zákazníky máme připraveny speciální podmínky na míru konkrétních potřeb a zcela individulní přístup prostřednictvím našich obchodních zástupců, kteří Vás navštíví a vše osobně predstaví .

Zboží držíme stále skladem v dostatečném množství, tedy jej ihned po objednávce odesíláme k Vám popř. Tak účiníme přímo z prodejny. O aktuálním stavu Vaší objednávky Vás průběžně informujeme.

Pevně věříme, že si u nás vyberete a s nákupem budete vždy spokojeni. Pokud si s výběrem nebudete vědět rady či potřebujete dodadečné informace, neváhejte se na nás obrátit.

Děkujeme za Váš čas strávený na našich stránkách.

Váš Smarty tým

Proč nakoupit na Smarty?