BLACK FRIDAY slevy až 80 %. Vybírejte zde
Přihlásit se

Meteostanice

Meteostanice zaznamenávají počasí, aktuální teplotu a změny klimatu v okolí. Pro domácí použití jsou tyto stanice mnohem přesnější než předpověď počasí v televizních zprávách nebo na internetu, protože věrně zaznamenávají přímo vaše okolí.

Pokračovat

Rozdělení meteostanic dle umístění

Do interiéru

Díky tomuto zařízení zjistíte, zda je prostředí vašeho domova zdravotně nezávadné a zároveň vám doporučí možné úpravy, abyste dosáhli ještě lepších podmínek. Často jsou vybaveny senzorem vlhkosti vzduchu, kvality vzduchu, teploty vzduchu a míry hluku v místnosti.

Tyto meteostanice mají často minimalistický a moderní design. Stanou se tak užitečnou a přitom krásnou dekorací vašeho domova nebo kanceláře.

Do exteriéru

Tato čidla se umisťují na venkovní zeď nebo balkon domu. Často mají zvýšenou odolnost a jsou označena certifikací IPX3, tedy odolností proti stříkající vodě, tedy i prudkému dešti.

Propojení s Apple HomeKit

Jde o technologii sdružující zařízení různých výrobců do jednoho univerzálně ovladatelného systému. Všechny přístroje, které chcete s Apple HomeKit spárovat, musí mít certifikaci “Works with Apple HomeKit”. Tento systém ovládáte pomocí vašeho iPhonu, iPodu, Apple Watch nebo iPadu.

HomeKit ovládá žárovky, zámky, termostaty, meteostanice a chytré zásuvky. K ovládání pak můžete použít hlasové zadávání Siri. Domácnost navíc může po uložení nastavení fungovat zcela automaticky.

Nejprodávanější

1
Netatmo Urban Weather přídavný modul stříbrný

Přídavný vnitřní modul pro profesionální meteostanici Netatmo Weather Urban. Android i iOS, teplota, hluk, CO2.

25 %  z 1 990 Kč

1 499 Kč

2
Netatmo Healthy Home Coach inteligentní měřič klimatu v interiéru růžový

Netatmo Healthy Home Coach je inteligentní měřič klimatu v interiéru budovy disponující elegantním designem, možností vzdáleného přístupu pomocí aplikace a čtyři precizní senzory.

24 %  z 2 990 Kč

2 290 Kč

3
Hama meteostanice EWS-860, bílá

Meteostanice Hama EWS-860 poskytne na displeji informace o aktuální teplotě jak uvnitř, tak i venku. Získáte také trendy vývoje teploty, vlhkosti a tlaku. Naměřené údaje zobrazí na praktickém displeji a potěší také funkcí hodin, kalendáře a budíku s funkcí předčasného probuzení v případě mrazu.

56 %  z 1 549 Kč

690 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů

Vyberte meteostanice přímo pro vaše zařízení:

Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry