Tohle léto vám proplácíme nákupy! Nakup. Vyfoť. Vyhraj. Více zde
Přihlásit se

Meteostanice

Meteostanice zaznamenávají počasí, aktuální teplotu a změny klimatu v okolí. Pro domácí použití jsou tyto stanice mnohem přesnější než předpověď počasí v televizních zprávách nebo na internetu, protože věrně zaznamenávají přímo vaše okolí.

Pokračovat

Rozdělení meteostanic dle umístění

Do interiéru

Díky tomuto zařízení zjistíte, zda je prostředí vašeho domova zdravotně nezávadné a zároveň vám doporučí možné úpravy, abyste dosáhli ještě lepších podmínek. Často jsou vybaveny senzorem vlhkosti vzduchu, kvality vzduchu, teploty vzduchu a míry hluku v místnosti.

Tyto meteostanice mají často minimalistický a moderní design. Stanou se tak užitečnou a přitom krásnou dekorací vašeho domova nebo kanceláře.

Do exteriéru

Tato čidla se umisťují na venkovní zeď nebo balkon domu. Často mají zvýšenou odolnost a jsou označena certifikací IPX3, tedy odolností proti stříkající vodě, tedy i prudkému dešti.

Propojení s Apple HomeKit

Jde o technologii sdružující zařízení různých výrobců do jednoho univerzálně ovladatelného systému. Všechny přístroje, které chcete s Apple HomeKit spárovat, musí mít certifikaci “Works with Apple HomeKit”. Tento systém ovládáte pomocí vašeho iPhonu, iPodu, Apple Watch nebo iPadu.

HomeKit ovládá žárovky, zámky, termostaty, meteostanice a chytré zásuvky. K ovládání pak můžete použít hlasové zadávání Siri. Domácnost navíc může po uložení nastavení fungovat zcela automaticky.

Nejprodávanější

1
Hama meteostanice EWS-880, bílá

Meteostanice Hama EWS-880 poskytne na displeji informace o aktuální teplotě jak uvnitř, tak i venku. Naměřené údaje zobrazí na praktickém displeji a potěší také funkcí hodin a budíku. Předpověď na jeden den se vyobrazí ve formě symbolů.

18 %  z 1 799 Kč

1 490 Kč

2
Hama meteostanice Color EWS-1200

Meteostanice Hama Color EWS-1200 poskytne na barevném LCD displeji informace o aktuální teplotě, vlhkosti vzduchu jak uvnitř, tak i venku. Funguje i jako hodiny, či kalendář a dokáže počasí na základě naměřených hodnot předpovídat.

18 %  z 1 199 Kč

990 Kč

3
Hama meteostanice EWS165

Meteostanice Hama EWS-165 poskytne na displeji informace o aktuální teplotě jak uvnitř, tak i venku. Naměřené údaje zobrazí na praktickém displeji a potěší také funkcí hodin, kalendáře a budíku

70 %  z 790 Kč

239 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry