Aktuální rychlost doručení
objednávek u zboží skladem
Prodejny Smarty.cz a výdejní
místa po ČR: 0-2 dny
Express Praha
Do 24 hodin
Doručení domů
2-3 dny
Produkty označené stromečkem
vám doručíme do Vánoc.

Živé tapety na mobil

Chceš mít na displeji svého telefonu pohyblivé obrázky a mít živou tapetu? Pohyblivé animace se nastavují na zamykací i domovskou obrazovku a získat je můžeš pomocí mobilních aplikací zdarma, které si nainstaluješ na svůj telefon. Přinášíme ti pár tipů, jak si vytvořit živou tapetu a kochat se tak pokaždé, když se na ni podíváš.

Jak dostat pohyblivou tapetu do svého telefonu?

Některé telefony mají pár takových tapet předinstalovaných. Možná ale chceš jinou a nevadí ti, že ti taková tapeta ubere kousek paměti. Nebo naopak žádnou na telefonu nemáš. Jak na pohyblivou tapetu?

  • Nainstaluj si do telefonu z Google Play aplikaci Živé tapety na mobil nebo App Store aplikaci Živé tapety a obrázky.
  • Stáhnout si můžeš i jiné aplikace, například 4K tapety Full HD, Živé tapety a pozadí, Živé Tapety 4k- WALLPS atd. Stačí zadat klíčové slovo živé tapety a obchod s aplikacemi ti jich nabídne několik.
  • Svojí vybranou aplikaci nainstaluj, spusť a udělej potřebná oprávnění.
  • Zobraz si živé tapety, vyber si tu, která se ti líbí a nastav si ji tam, kam chceš. Na domovskou nebo zamykací obrazovku? Je to jen a jen na tobě.

Chceš být kreativní? Vytvoř si svou vlastní živou tapetu! Stačí jen následovat pokyny dle různých aplikací a tvá jedinečná tapeta je na světě. Mezi tyto aplikace patří například Video Live Wallpaper na Google Play či na App Store Živé tapety pro mě nebo TurnLive - Live Wallpaper Maker.

Jak si mohu nastavit tapetu na mobilu?