Tipy a triky ostatní

Jak vybrat sluchátka?

Sluchátka jsou pro mnohé z nás jednou z důležitých věcí, bez kterých jen těžko opustíme svůj domov. Od doby, kdy byla první sluchátka poprvé představena (rok 1910), se toho změnilo spousta. V dnešní době jich existuje nepřeberné množství a vyrábí je několik značek. Jak se ale v takovém počtu vyznat a vybrat ty správné přímo pro tebe? Stačí pípnout. Poradíme ti, jak na to.


Jak vybrat chytré hodinky?

Plánuješ si pořídit nové chytré hodinky, ale nevyznáš se v tom množství značek a typů? Zachráníme tě. Ať už chceš hodinky využívat ke sportu, na běžné procházky nebo do práce, poradíme ti, které se k tobě hodí nejvíce.


Jak vybrat monitor?

Přemýšlíš nad novým monitorem, ale nevíš, jak vybrat ten správný na práci či hru? Stačí pípnout. Sepsali jsme pro tebe ty nejdůležitější parametry, na které se při výběru zaměřit. Proč je dobré pamatovat na více vlastností a kterým značkám monitorů věnovat pozornost? Pokračuj ve čtení a vše se dozvíš.


Jak vybrat projektor?

Plánuješ si pořídit projektor na večerní promítání filmů s přáteli, hraní her, nebo sháníš kvalitní projektor do zasedací místnosti či do školy? Stačí pípnout. Poradíme ti, podle čeho projektor vybrat a na co si při tom dát pozor.


Jak připojit iPad k monitoru?

iPad je skvělým parťákem pro práci a stává se tak plnohodnotným nástrojem. Apple si tímto záměrem je velmi dobře vědom, a proto stále přichází s inovativnějším modelem. Hlavní výhodou iPadu je jeho mobilita, výdrž baterie, kvalitní displej, kompaktní rozměry, nízká váha, jednoduché ovládání a velké množství aplikací. Využiješ ho především na cestách, na práci v kanceláři, na pracovních schůzích či na domácí zábavu.


Zkus chytré hodinky místo krokoměru

Pamatuješ si ještě krokoměry? Malé krabičky, které u sebe nosil snad každý druhý sportovec i nesportovec? V dnešní době ustupují do pozadí a jejich místo zabírají chytré hodinky a fitness náramky. Jsou malé, dokonale přenosné a krom měření ušlé vzdálenosti nabízí i velké množství skvělých funkcí.


Jak počítat procenta?

Každý z nás někdy potřebuje počítat s procenty. Díky nim si spočítáš daně, úroky, třeba zjistíš, jakou slevu ti prodejce nabízí. Způsobů, jak vypočítat procenta, je několik, pojďme se na ně podívat blíž.


Jak funguje bezdrátové nabíjení?

Nebaví tě tahat s sebou spoustu kabelů a nabíječek? Řešením je bezdrátové nabíjení. V dnešní době můžeš nabíjet bezdrátově nejen svůj telefon, ale také chytré hodinky nebo třeba sluchátka. Přečti si o tom, jak bezdrátové nabíjení funguje a jaké má výhody.