Zažij novou éru Galaxy AI

Další velká věc je tady. Přichází umělá inteligence Galaxy AI. Vytvořená přesně pro tebe, aby popustila uzdu tvé kreativitě, zvýšila tvou produktivitu a odemkla před tebou svět nových možností. V tvých rukou bude umělá inteligence lidštější, spolehlivější, smysluplnější, osobnější, užitečnější a bezpečnější napříč všemi zařízeními. Život se před tebou otevře díky Galaxy AI.

Je tu nový způsob vyhledávání – Circle to Search with Google. Ať už se jedná o obrázek, který najdeš online, nebo ho vyfotíš, zakroužkuj perem S Pen nebo jen svým prstem, co tě zajímá. Výsledky se dozvíš okamžitě a jedním tahem.

Jednoduše telefonuj bez omezení. Funkce Simultánní překlad tvůj hovor okamžitě přeloží a pomůže ti překonat jazykové bariéry. Je to jako mít svého vlastního tlumočníka.

Už nebudeš potřebovat tlumočníka, když se budeš bavit s cizincem. Své konverzace si v reálném čase jednoduše přeložíš na svém telefonu. Jen stiskni tlačítko a Galaxy AI ti vše přeloží. Jazykové bariéry pro tebe už nebudou žádnou překážkou.

Vytvoř fotografie podle svých představ díky funkci Asistent fotografií. Pohybuj s objekty, přibližuj, otáčej a upravuj své fotografie pomocí AI.

Překládání osobních konverzací v reálném čase nikdy nebylo snazší. Stačí, když použiješ funkci Tlumočník na svém zařízení Galaxy. Se sluchátky Galaxy Buds navíc budeš mít volné ruce, takže snadno vyjádříš svůj názor i řečí těla. A nebudeš muset podávat telefon tam a zase zpátky.

Seznam se s Galaxy AI ve tvých zařízeních

Řada Galaxy S

Řada Galaxy Z

Tablety

Galaxy Buds