Nabídka pro firmy Nové
Košík

Samsung Galaxy S24 Ultra

Poznej vylepšené a pokročilé funkce Samsung Galaxy S24 Ultra. Tento model podobně jako jeho jmenovci z řady Galaxy S24 nabízí prvotřídní výkon, oslňující fotoaparát, jasný displej a spoustu dalších funkcí a parametrů. V několika se však liší a je povýšen na vyšší level. Chceš se dozvědět, které z nich to jsou? Čti dál. 

Více

Samsung Galaxy S24 Ultra nabízí 12GB operační paměť, až 1TB úložiště, plochý displej o velikosti 6,8“ s obnovovací frekvencí až 120 Hz. Dále se pochlubí až 5 000 mAh kapacitou baterií s 45wattovým nabíjením, čímž se od ostatních modelů této řady liší. 

Co se týče fotoaparátu, zde Galaxy S24 Ultra opravdu vyniká.  Disponuje totiž 200Mpx hlavním fotoaparátem, 50Mpx teleobjektivem s až 5x optickým přiblížením, 10MPx teleobjektiv s 3x optickým přiblížením a 12MPx ultraširokoúhlý fotoaparát.

Ani u tohoto modelu nesmíme zapomenout na novou funkci Galaxy AI, na které spolupracuje Samsung se společností Google. Díky této vychytávce budeš mít možnost simultánního překladu, poznámkového asistenta, asistenta webového prohlížení, pokročilé funkce fotoaparátu nebo špičkový herní výkon. 

O ochranu displeje se postará sklo Gorilla Glass Armor a velkou novinkou je u této řady titanové provedení, kdy si budeš moct vybrat ze 4 následujících barev: černý titan, šedý titan, fialový titan a žlutý titan. Jako jediný také nabízí integrovaný S Pen. 

Chceš svůj nový Samsung ochránit pouzdrem a dodatečným ochranným sklem? Neváhej a vyber si z nabídky. 

Méně