Nabídka pro firmy Nové
Košík

Samsung Galaxy Z Fold5

Poznej výkon jednoho z největších kalibrů, které Samsung kdy představil. Samsung Galaxy Z Fold5 je vlajkovou lodí na poli ohebných telefonů. Ohromí tě nejen jeho velikost, ale také výkon, perfektní fotoaparát a výdrž baterie. S tímto modelem tě čekají jen ty nejlepší zážitky. Chceš se o modelu Galaxy Z Fold5 dozvědět více? Pokračuj ve čtení.

Více

Z Fold5 hravě strčí do kapsy kdejaký tablet

Pokud máš při ruce Samsung Galaxy Z Fold5, už s sebou nemusíš tahat tablet. Jeho roli tento model skvěle převezme díky ultimátnímu 7,6“ displeji. Ať už máš v plánu na mobilu pracovat, sledovat na něm videa nebo si na něm zahrát hru, Z Fold5 tě podpoří v jakékoliv aktivitě. 

Samsung Galaxy Z Fold5 ti nabídne nekonečný multitasking

Multitaskovat můžeš nejen díky jeho velikosti, ale také hlavně kvůli perfektnímu výkonu procesoru Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 2. Díky Multi Window si budeš moct otevřít až 3 okna na jedné obrazovce. Můžeš přitom zároveň pracovat, sledovat film nebo reagovat na zprávy kolegů a přátel.  

Kvalitní snímky, kterými se blýskneš

Velkou roli zde plní 50+12+10 Mpx fotoaparát, který se rázem promění v mobilní studio. Překvapí tě například funkce Z Foldu5 jako je Space Zoom  s 30násobným přiblížením, Dual Preview, díky kterému se v náhledu fotografie uvidí i fotografovaná osoba, Auto FPS pro ještě lepší zaostření a další. 

Co dalšího tě u Galaxy Z Fold5 čeká?

  • Dlouhotrvající baterie, která zvládne tvůj celodenní zápřah, s kapacitou 4 400 mAh. 
  • Rychlé 25W nabíjení. 
  • Odolnost díky vylepšenému pantu Flex, který zajistí bezpečný pohyb při neustálém zavírání a otevírání zařízení. A odolnost podle standardu IPX8. 
  • Stereo reproduktory pro skvělý poslech. 
  • Bezpečí tvých dat pomocí čtečky otisků prstů. 
  • Podpora přesného S Pen, který reaguje na každý dotyk. 

Propoj Samsung Galaxy Z Fold5 s dalšími Galaxy zařízeními a vytvoř si hotovou kancelář. 

Méně
 
iMessage
WhatsApp
Chat