Nabídka pro firmy Nové
Košík

Mobilní telefony Samsung Galaxy S23

Seznam se se špičkovými mobilními telefony zcela nové řady Samsung Galaxy S23. Stejně jako u předchozí generace si můžeš vybrat hned ze tří modelů, které si zachovaly své označení, protože co funguje, není potřeba měnit.

Pojďme se podívat na to, proč Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy S23+ a Samsung Galaxy S23 Ultra právem patří na vrchol toho, co společnost Samsung jako jeden ze dvou největších hráčů na trhu s mobilními telefony nabízí.

Více

Co je alfou a omegou nové řady Samsung Galaxy S23?

  • Barvy, které nás vrací ke kořenům a jsou v dokonalé harmonii s přírodou. Nech se unést elegantními odstíny vyrobenými z přírodních barviv.

  • Dosud nejvýkonnější procesor současnosti z dílny Samsung s ultimátním výkonem ukazujícím záda konkurenci. To je stručná definice čipsetu Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2.

  • Displej Dynamic AMOLED 2X displej s obnovovací frekvencí až 120 Hz nabízí obraz vyladěný do posledního detailu. Nejen tvé fotografie a videa budou vypadat jako živé, ale každého fanouška mobilního gamingu nechá tento displej vtáhnout do děje a dá zapomenout na dění kolem.

Fotoaparáty přepisující historii Samsung Galaxy

Vrcholný model Samsung Galaxy S23 Ultra nabízí profesionální fotosoustavu s největším snímačem, kterým kdy jakýkoliv mobil Samsung Galaxy disponoval. Galaxy S23 Ultra se chlubí 200 Mpx širokoúhlým fotoaparátem s laserovým ostřením, 12 Mpx ultra širokým fotoaparátem a dvěma teleobjektivy, první s 10 Mpx s 10x optickým zoomem a druhý 10 Mpx s 3x optickým zoomem.

Všechny modely Samsung Galaxy S23 disponují inovativními technologiemi, díky kterým se nemusíš bát focení či natáčení videa za zhoršených světelných podmínek. Ať už se jedná o vylepšenou umělou inteligenci nightopraphy nebo inteligentní pixely pohlcující světlo.

Dlouhá výdrž baterie a rychlé nabíjení

Žijeme ve zrychleném světě, proto Samsung klade důraz na dlouhou výdrž baterie, která zaručuje celodenní výdrž i pro vášnivé hráče. Kapacita baterie u základního modelu Samsung Galaxy S23 dosahuje hodnoty 3 900 mAh, u Samsung Galaxy S23+ 4 700 mAh a vrcholný model se pyšní neuvěřitelnou kapacitou 5 000 mAh.

U těchto kapacit nikdo nechce nabíjet baterii v telefonu půl dne, proto všechny mobily disponují rychlým nabíjením Super Fast Charging s výkonem od 25 W do 45 W dle jednotlivých modelů.

Chceš se dozvědět více nebo zjistit jaké zajímavé bonusy na tebe navíc čekají?

Zjistit více o Samsung Galaxy S23

Méně
 
iMessage
WhatsApp
Chat