Apple Mac

Pronájem zařízení
Studentská sleva
Apple iMac 24" M4 (2024) 10CPU/10GPU/24GB/512GB růžový
Typ displeje IPS
Velikost RAM 24 GB
Velikost úložiště 512 GB
Maximální obnovovací frekvence displeje 60 Hz
Povrch displeje Standardní sklo
Skladem celkem > 5 ks
Expedujeme Zítra
60 990 Kč
50 405 Kč bez DPH
K oblíbeným Porovnat
Pronájem zařízení
Studentská sleva
Apple iMac 24" M4 (2024) 10CPU/10GPU/16GB/256GB modrý
Typ displeje IPS
Velikost RAM 16 GB
Velikost úložiště 256 GB
Maximální obnovovací frekvence displeje 60 Hz
Povrch displeje Standardní sklo
Skladem celkem > 5 ks
Expedujeme Zítra
48 990 Kč
40 488 Kč bez DPH
K oblíbeným Porovnat
Pronájem zařízení
Studentská sleva
Apple iMac 24" M4 (2024) 10CPU/10GPU/16GB/512GB růžový
Typ displeje IPS
Velikost RAM 16 GB
Velikost úložiště 512 GB
Maximální obnovovací frekvence displeje 60 Hz
Povrch displeje Standardní sklo
Skladem celkem > 5 ks
Expedujeme Zítra
54 990 Kč
45 446 Kč bez DPH
K oblíbeným Porovnat
Typ displeje IPS
Velikost RAM 16 GB
Velikost úložiště 256 GB
Povrch displeje Standardní sklo
Maximální obnovovací frekvence displeje 60 Hz
Skladem celkem 1 ks
Expedujeme 23.9. (středa)
49 790 Kč
41 149 Kč bez DPH
K oblíbeným Porovnat
Pronájem zařízení
Studentská sleva
Apple iMac 24" M4 (2024) 10CPU/10GPU/16GB/256GB růžový
Typ displeje IPS
Velikost RAM 16 GB
Velikost úložiště 256 GB
Maximální obnovovací frekvence displeje 60 Hz
Povrch displeje Standardní sklo
Skladem celkem 2 ks
Expedujeme Zítra
48 990 Kč
40 488 Kč bez DPH
K oblíbeným Porovnat
Pronájem zařízení
Studentská sleva
Apple Mac Studio / M4 Max / 512GB / 36GB / stříbrný
Procesor Apple M4 Max
Velikost RAM 36 GB
Velikost úložiště 512 GB
Počet jader procesoru 14
Typ grafické karty Integrovaná
Na cestě Brzy upřesníme
Expedice bude upřesněna
69 990 Kč
57 843 Kč bez DPH
K oblíbeným Porovnat
Procesor Apple M4 Max
Velikost RAM 64 GB
Velikost úložiště 512 GB
Počet jader procesoru 16
Typ grafické karty Integrovaná
Na cestě > 5 ks
Expedujeme 29.10. (čtvrtek)
99 990 Kč
82 636 Kč bez DPH
K oblíbeným Porovnat
Studentská sleva
Upgrade bonus 2 500 Kč
CTO Apple Mac mini / M4 10xCPU/10xGPU / 24GB / 1TB / 1Gbps
Procesor Apple M4
Velikost RAM 24 GB
Velikost úložiště 1000 GB
Počet jader procesoru 10
Typ grafické karty Integrovaná
Na cestě > 5 ks
Expedujeme 29.10. (čtvrtek)
40 990 Kč
33 876 Kč bez DPH
K oblíbeným Porovnat
Pronájem zařízení
Studentská sleva
Apple iMac 24" M4 (2024) 8CPU/8GPU/16GB/256GB stříbrný
Typ displeje IPS
Velikost RAM 16 GB
Velikost úložiště 256 GB
Povrch displeje Standardní sklo
Maximální obnovovací frekvence displeje 60 Hz
Na cestě
Expedujeme 1.9. (úterý)
42 990 Kč
35 529 Kč bez DPH
K oblíbeným Porovnat
Pronájem zařízení
Studentská sleva
Apple iMac 24" M4 (2024) 10CPU/10GPU/24GB/512GB modrý
Typ displeje IPS
Velikost RAM 24 GB
Velikost úložiště 512 GB
Povrch displeje Standardní sklo
Maximální obnovovací frekvence displeje 60 Hz
Na cestě
Expedujeme 1.9. (úterý)
60 990 Kč
50 405 Kč bez DPH
K oblíbeným Porovnat
Procesor Apple M2 Ultra
Velikost RAM 64 GB
Velikost úložiště 1000 GB
Počet jader procesoru 24
SSD Ano
Na cestě
Expedice bude upřesněna
214 990 Kč
177 678 Kč bez DPH
K oblíbeným Porovnat
Procesor Apple M2 Ultra
Velikost RAM 192 GB
Velikost úložiště 4000 GB
Počet jader procesoru 24
Počet pevných disků 1
Na objednávku u výrobce
Expedujeme 23.9. (středa)
327 480 Kč
270 645 Kč bez DPH
K oblíbeným Porovnat
Studentská sleva
Upgrade bonus 2 500 Kč
CTO Apple Mac Studio (2025) / M4 Max 16xCPU/40xGPU / 64GB / 2TB
Procesor Apple M4 Max
Velikost RAM 64 GB
Velikost úložiště 2000 GB
Počet jader procesoru 16
Typ grafické karty Integrovaná
Na objednávku u výrobce
Expedujeme 23.9. (středa)
123 990 Kč
102 471 Kč bez DPH
K oblíbeným Porovnat
Typ displeje IPS
Velikost RAM 32 GB
Velikost úložiště 1000 GB
Maximální obnovovací frekvence displeje 60 Hz
Povrch displeje Nanotextura
Na objednávku u výrobce
Expedujeme 23.9. (středa)
82 790 Kč
68 421 Kč bez DPH
K oblíbeným Porovnat
Typ displeje IPS
Velikost RAM 32 GB
Velikost úložiště 2000 GB
Povrch displeje Nanotextura
Maximální obnovovací frekvence displeje 60 Hz
Na objednávku u výrobce
Expedujeme 23.9. (středa)
96 990 Kč
80 157 Kč bez DPH
K oblíbeným Porovnat
Procesor Apple M2 Ultra
Velikost RAM 128 GB
Velikost úložiště 2000 GB
Počet jader procesoru 24
Počet pevných disků 1
Na objednávku u výrobce
Expedujeme 23.9. (středa)
238 990 Kč
197 512 Kč bez DPH
K oblíbeným Porovnat
Studentská sleva
Upgrade bonus 2 500 Kč
CTO Apple Mac mini / M4 Pro 14xCPU/20xGPU / 48GB / 1TB / 10Gbps
Procesor Apple M4 Pro
Velikost RAM 48 GB
Velikost úložiště 1000 GB
Počet jader procesoru 14
Typ grafické karty Integrovaná
Na objednávku u výrobce
Expedujeme 23.9. (středa)
81 990 Kč
67 760 Kč bez DPH
K oblíbeným Porovnat
Typ displeje IPS
Velikost RAM 24 GB
Velikost úložiště 512 GB
Povrch displeje Standardní sklo
Maximální obnovovací frekvence displeje 60 Hz
Na objednávku u výrobce
Expedujeme 23.9. (středa)
61 790 Kč
51 066 Kč bez DPH
K oblíbeným Porovnat
Typ displeje IPS
Velikost RAM 24 GB
Velikost úložiště 1000 GB
Maximální obnovovací frekvence displeje 60 Hz
Povrch displeje Standardní sklo
Na objednávku u výrobce
Expedujeme 23.9. (středa)
70 790 Kč
58 504 Kč bez DPH
K oblíbeným Porovnat
Pronájem zařízení
Studentská sleva
CTO Apple Mac min / M4 10xCPU/10xGPU / 16GB / 1TB / 1Gbps
Procesor Apple M4
Velikost RAM 16 GB
Velikost úložiště 1000 GB
Počet jader procesoru 10
Typ grafické karty Integrovaná
Na objednávku u výrobce
Expedujeme 23.9. (středa)
37 990 Kč
31 397 Kč bez DPH
K oblíbeným Porovnat
Typ displeje IPS
Velikost RAM 16 GB
Velikost úložiště 256 GB
Maximální obnovovací frekvence displeje 60 Hz
Povrch displeje Standardní sklo
Na objednávku u výrobce
Expedujeme 23.9. (středa)
46 090 Kč
38 091 Kč bez DPH
K oblíbeným Porovnat
Procesor Apple M4
Velikost RAM 24 GB
Velikost úložiště 512 GB
Počet jader procesoru 10
Typ grafické karty Integrovaná
Na objednávku u výrobce
Expedujeme 23.9. (středa)
37 990 Kč
31 397 Kč bez DPH
K oblíbeným Porovnat
Procesor Apple M4 Pro
Velikost RAM 24 GB
Velikost úložiště 512 GB
Počet jader procesoru 14
Typ grafické karty Integrovaná
Na objednávku u výrobce
Expedujeme 23.9. (středa)
51 990 Kč
42 967 Kč bez DPH
K oblíbeným Porovnat
Procesor Apple M4 Pro
Velikost RAM 24 GB
Velikost úložiště 1000 GB
Počet jader procesoru 12
Typ grafické karty Integrovaná
Na objednávku u výrobce
Expedujeme 23.9. (středa)
54 990 Kč
45 446 Kč bez DPH
K oblíbeným Porovnat