Herní konzole Xbox Series X

Chceš se ponořit do hry a mít herní zážitek, který opravdu stojí za to? Máme pro tebe ideální herní konzoli – Xbox Series X. Zapomeň na okolní svět a užij si oblíbenou hru s perfektním výkonem, grafikou a dalšími funkcemi. Objev všechny skvělé funkce, které tato konzole nabízí. Chceš se dozvědět více? Pokračuj ve čtení.

Funkce Xbox Series X

Xbox Series X, uvedená na trh společností Microsoft v roce 2020, přináší několik důležitých inovací a technických vylepšení, které ti zaručí prvotřídní herní zážitek. Nabízí výkonný čip AMD RDNA 2, který disponuje 12 TFLOPS výpočetního výkonu, což znamená, že hry budou vypadat realističtěji a nabídnou mnohem vyšší rozlišení. Díky rychlému SSD úložišti hry bleskově načteš a se zpětnou kompatibilitou si užiješ i starší hry s lepší grafikou a výkonem. Ray tracing technologie zajistí realističtější grafiku, zatímco 4K rozlišení přinese detailnější a jasnější zpracování. A s technologií Dolby Atmos dostaneš zvukový zážitek nové úrovně.

A co je nejlepší? Její elegantní design doplní každý interiér a díky univerzálnosti můžeš konzoli postavit vertikálně i horizontálně, jakkoliv budeš chtít.

V čem se liší Xbox Series X a Xbox Series S?

V roce 2020 přišla na trh nejen Xbox Series X, ale také její odlehčená verze Xbox Series S. Ačkoliv se zdají být obě verze podobné, rozdílů je hned několik. Xbox Series X podporuje 4K rozlišení, ray tracing, má vyšší výpočetní výkon, lepší grafiku a disponuje také větším interním úložištěm (1 TB SSD).

Ovšem, s vyšším výkonem přichází vyšší cena. Xbox Series X je tedy konzole vhodná pro hráče, kteří jsou ochotni investovat do konzole více. Xbox Series X má také optickou mechaniku, takže můžeš hrát jak s fyzickými kopiemi her, tak digitálně.

Oblíbené příslušenství pro Xbox Series X

Chceš vytěžit maximum z herního zážitku? Pořiď si profesionální herní ovladač Xbox Wireless Controller Elite Series 2 pro dokonalé ovládání a Xbox Wireless Headset sluchátka pro ještě lepší herní audio.

Nejnovější herní tituly

Zahraj si nejnovější herní tituly, jako jsou Starfield, Forza Motorsport, NBA 2K24 nebo Star Wars Outlaws. Vyber si podle svých preferencí a pusť se do hraní!

Více Méně
Xbox Series X 1 TB
Špičková herní konzole Series X vás ponoří do herního světa díky podpory 4K rozlišení při 120 FPS, 8K HDR a Ray-Tracing. Výkon 12 TFLOPS |... více
Za cenu 11 601 Kč s kódem EXTRA10
Skladem > 5 ks
Expedujeme Dnes
12 890 Kč
10 653 Kč bez DPH
K oblíbeným Porovnat