Kingdom Come: Deliverance 2

Pokračování velmi úspěšného prvního dílu Kingdom Come Deliverance, který vyšel v roce 2018. Tentokrát se opět ponoříš do 15. století, kdy budeš moct prožít strhující příběh uprostřed občanské války v Čechách. Přesné datum vydání ještě neznáme, ale už teď se můžeš těšit na české titulky a dabing. Pokračuj ve čtení.

Kingdom Come Deliverance 2

  • Očekávané pokračování prvního dílu KCD z dílny Warhorse Studios vzniklo v roce 2013 díky zkušenému vývojáři Danielu Vávrovi, autorovi legendárních her Mafia a Mafia II.

  • Je to realistické akční RPG z pohledu první osoby, které tě přenese do 15. století. Budeš moct bojovat mečem, střílet z luku, jezdit na koni, vylepšovat svou zbroj, číst knihy nebo třeba navštěvovat krčmy. Také můžeš krást a utíkat před strážemi, či se jen toulat překrásnou českou krajinou, která ti poskytne nový pohled na hru.

Příběh Kingdom Come Deliverance 2:

Děj se odehrává v 15. století během občanské války v Čechách. Hlavním hrdinou je opět Jindřich ze Skalice. I když hra navazuje na první díl, nemusíš jej znát, protože úvodní rekapitulace tě rychle uvede do děje. Začni rovnou druhým dílem a do příběhu se rychle dostaneš. Tvé činy budou formovat Jindřichův osud i svět kolem něj.

Herní svět Kingdom Come:

Hra ti nabídne více než 5 hodin cutscén. Inspirací pro herní mapy se staly oblasti jako Český ráj s hradem Trosky a Kutná Hora. Realisticky zpracované prostředí poskytne desítky hodin zábavy. Jako hráč budeš mít ve svých rukách rozhodování o svém chování a činnostech. Pokud miluješ realistické hry s detailním zpracováním zasazené do českého prostředí, Kingdom Come Deliverance 2 je titul, který bys rozhodně neměl vynechat.

Předobjednej si Kingdom Come: Deliverance 2 u nás a zahraj si mezi prvními jednu z nejočekávanějších her tohoto roku.

Více Méně
Kingdom Come: Deliverance 2 (PS5)
Kingdom Come: Deliverance II je strhující akční RPG odehrávající se uprostřed chaosu občanské války v Čechách 15. století. Hra bude... více
Předobjednávka
Vychází 31.12.2024
1 799 Kč
1 487 Kč bez DPH
K oblíbeným Porovnat
Předobjednávky
Kingdom Come: Deliverance 2 (XSX)
Kingdom Come: Deliverance II je strhující akční RPG odehrávající se uprostřed chaosu občanské války v Čechách 15. století. Hra bude... více
Předobjednávka
Vychází 31.12.2024
1 799 Kč
1 487 Kč bez DPH
K oblíbeným Porovnat
Předobjednávky