Třešně v rumu
Elektronická kniha

Třešně v rumu

Elektronická kniha

E-kniha, Autor: Michaela Janečková, Jazyk: čeština, Počet stran: 192

Dovolená na Kubě s cholerickým dědou komunistou. Zápisky z bizarních situací, které ukazují, jak se generace mohou potkat a rozcházet.

Více informací
237 Kč
Osvobozeno od DPH
Hlídat
Oblíbené
Porovnat

Kód: 311396

Výrobce: Neuveden

Typ produktu: E-kniha

Třešně v rumu

Dovolená s cholerickým dědou (!) komunistou (!!) na Kubě (!!!). Štvou vás příbuzní u nedělního oběda? Nemůžete pochopit, koho to zas volili, proč si vzájemně přeposílají konspirační maily, nadávají na novináře a skuhrají, že za jejich mládí bylo líp? Vydechněte a počítejte do deseti. Ne vždy je hloubení příkopů mezi generacemi ten nejlepší nápad.
 

Třicetiletá Michaela, profesí redaktorka veřejnoprávní televize, proto potlačila svůj pud sebezáchovy, a rozhodla se se svým (o čtyři dekády starším dědou) bezmála měsíc cestovat po Kubě. Když oběma balila kufry, ještě netušila, že za pár dní: stráví večer na policejní stanici na okraji Havany, pak se děda ztratí v pralese, že rum je oficiální snídaní šampionů a patery trenky na měsíc v pohodě stačí. 

 

Máte před sebou svérázné zápisky z cest, jež ve výsledku nejsou cestopisem, ale spíš deníkem bizarních situací v kubánských kulisách. Pokud čtenáře kdy zajímalo, co se stane, když sejme rudé třešničky z loga KSČM a naloží je do řízného kubánského rumu, v této knize najde odpověď. 

K dodání ihned
Expedujeme elektronicky
237 Kč
Osvobozeno od DPH
K dodání ihned