Spigen Athlex Air 2 Active řemínek Apple Watch 49/46/45/44mm černý/oranžový
Spigen Athlex Air 2 Active je lehký a vysoce odolný nylonový řemínek navržený pro uživatele, kteří vyžadují maximální komfort při sportu i běžném nošení. Díky prodyšnému materiálu a praktickému zapínání na suchý zip nabízí dokonalou rovnováhu mezi bezpečným uchycením a celodenním pohodlím bez pocení zápěstí.
Více informacía nástroje, šetří čas i peníze více

Odolný společník pro každý pohyb
Řemínek zaujme svým robustním zpracováním, kterému dominuje kontrastní prošívání a decentní logo značky Spigen, což mu dodává technický, ale přitom minimalistický vzhled. Nylonová tkanina je zvolena tak, aby odolala náročným podmínkám, rychle schla a přitom zůstala měkká na dotek. Pevné konektory jsou precizně lícovány, aby zajistily stabilní spojení s hodinkami i při prudkých pohybech, což z něj dělá ideální volbu pro běh, fitness nebo turistiku.

Díky systému zapínání na suchý zip lze délku řemínku plynule nastavit přesně podle obvodu vašeho zápěstí v širokém rozsahu 155 až 245 mm. To zaručuje, že hodinky budou na ruce sedět pevně, ale bez nepříjemného škrcení, což oceníte zejména při dlouhodobém nošení. Celková lehkost konstrukce navíc zajišťuje, že o hodinkách na ruce nebudete téměř vědět, zatímco jejich bezpečnost zůstane plně zachována.
Vlastnosti:
- Plynulé nastavení: Zapínání na suchý zip umožňuje rychlou a přesnou úpravu délky pro maximální stabilitu.
- Prodyšný nylon: Lehký a odolný materiál, který je příjemný na kůži a skvěle odvádí vlhkost.
- Robustní konektory: Zajišťují bezpečné a pevné zacvaknutí řemínku do těla hodinek.
- Univerzální rozsah: Vhodný pro zápěstí o obvodu 155–245 mm, což pokrývá většinu uživatelů.
- Stylové detaily: Kontrastní prošívání dodává řemínku dynamický a sportovní charakter.
- Vysoký komfort: Minimalistický profil, který nikde nepřekáží a netlačí ani při spánku.