Sedmá vlna

Sedmá vlna

E-kniha, Autor: Ondřej Neff, Jazyk: čeština, Počet stran: 440

Na Měsíci se odehrává boj o přežití, když se objevuje tajemný císař. Kuba a Dědek Čuchák musí odvrátit blížící se katastrofu.

Více informací
399 Kč
Osvobozeno od DPH
Hlídat
Oblíbené
Porovnat

Kód: 281537

Výrobce: Neuveden

Typ produktu: E-kniha

Sedmá vlna

NEPROSTUPNÉ PRALESY NA MĚSÍCI? NESMYSL! NEBO SNAD NE?

 Navýšení gravitace a technologie robiotů, to je princip sedmé technologické vlny, která převrátí vzhůru nohama život obyvatel ve všech sedmi měsíčních habitatech. Nemine ani starožitníky Kubu Nedomého a kyborga Dědka Čucháka. Nebyli by to ale oni, aby si nekladli všetečné otázky. Kdo za projektem stojí? A jaké má cíle?

 Zvědavost se někdy nevyplácí… a pak už jde o život. Na Měsíci je všechno v pohybu, vzniká nové uspořádání a moci se ujímá nikým neviděný císař obklopený šlechtickou honorací. Když se podobné věci dějí, padají hlavy. Kuba a Dědek se musí hodně snažit, aby si je udrželi na krku.

 Sedmá vlna slibuje zřízení ráje, avšak v jejím spodním proudu se rozpoutává peklo. Ještě nikdy nebyla Arkádie tak osudově ohrožená, a přitom nikdo nic netuší. Alespoň nikdo kromě Kuby a Dědka Čucháka, kterým je jasné, že se blíží katastrofa. Budou mít ale dost sil, aby ji odvrátili?

__

 Nová akční sci-fi z oblíbeného cyklu Arkádie, která postavami a prostředím volně navazuje na knihy Rock mého života, Hvězda mého života, Ultimus, Hu! Povídky Dědka Čucháka, Ostrov nesmrtelných a Zlatý pomeranč.

K dodání ihned
Expedujeme elektronicky
399 Kč
Osvobozeno od DPH
K dodání ihned