Konec podpory pro Windows 10 se pomalu, ale jistě blíží.

Od 14. října 2025 přestane společnost Microsoft poskytovat bezpečnostní aktualizace a technickou podporu pro Windows 10.

I když bude počítač s Windows 10 fungovat dál, po skončení podpory Windows 10 bude výrazněji vystaven riziku virů a malwaru.

Doporučujeme vám proto přejít na verzi Windows, která bude podporovaná nadále, co nejdříve. Pokud na vašem stávajícím zařízení Windows 11 nefunguje, s hladkým přechodem vám pomůže nový počítač s Windows 11. Využijte toto skvělé prostředí na maximum. Stačí si vybrat níže.

Zařízení s Windows 11

Poznejte Windows 11

Nové funkce jako Univerzální hledání, Možnosti přizpůsobení a Zálohování systému Windows vám pomohou dělat věci rychle, zábavně a snadno.

Vneste na pracovní plochu rovnováhu pomocí snadno použitelných nástrojů, jako jsou Pomocník pro zachycení, Skupiny plochy či Synchronizace počítače s telefonem, které vám pomohou optimalizovat prostor na obrazovce a maximalizovat produktivitu.

Funkce Windows 11 Výkonu a bezpečnosti, Ochrany zařízení s řízením SmartApp a Zabezpečením Microsoft Edge vám poskytují možnost vytvářet, spolupracovat a chránit si věci.

Efektivnější práce s AI

Používejte Copilot všude a kdekoli díky jednotným funkcím umělé inteligence budete mít přístup k pomoci od umělé inteligence odkudkoli.

Předefinujte způsob interakce s webem s Copilot v Bingu a prohlížečem Edge, který Vám umožní rychle provádět úkoly a posílit vaši kreativitu.

Vytvářejte úžasné obrázky vygenerované umělou inteligencí jen pomocí vašich slov díky aplikaci Tvůrce obrázků z aplikace Microsoft Designer, která je teď ve verzi Preview.

Využijte všechny nejnovější nástroje umělé inteligence na maximum s dokonalým přenosným počítačem pro každodenní použití.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.