Seznamte se s výhodami Adobe nástrojů

Adobe je mezinárodní softwarová společnost, která je jedním z klíčových hráčů v oblasti softwarového průmyslu. Specializuje se na vývoj a distribuci kreativního softwaru, digitálních nástrojů a služeb pro grafické i marketingové odvětví.

Výhody Adobe produktů

Společnost Adobe nabízí širokou škálu produktů, včetně Adobe Acrobat (pro úpravu a tvorbu PDF produktů), Photoshop (pro úpravu fotografií), Illustrator (pro tvorbu vektorové grafiky), InDesign (pro návrh publikací a dokumentů), Adobe Premiere (pro střih a editaci videí) a mnoho dalších za dostupné ceny. Pojďme se nyní na produkty podívat blíže.

  • Profesionální nástroje pro tvorbu kreativního obsahu
  • Jednoduchá tvorba webu, grafiky či materiálů nejen k marketingovým účelům
  • Cenově dostupné předplatné
  • Snadné sdílení projektů i na dálku
  • Zabezpečení dokumentů
  • Pravidelné aktualizace a inovace

Adobe nástroje

Tvořte dokumenty

Adobe Acrobat je významným produktem. Jedná se o sadu software určenou pro práci, úpravu a vytváření PDF souborů, což je formát určený pro sdílení a prezentaci dokumentů bez ohledu na operační systém a zařízení. Nabízí také několik bezpečnostních funkcí, které vaše dokumenty ochrání nebo umožní například digitální podpis. Na výběr máte ze 2 nabídek Adobe Acrobat Standard a Adobe Acrobat Pro.

Upravujte fotografie a videa

Hledáte nástroj pro úpravu fotografií a videí? Vyzkoušejte Adobe Photoshop, Illustrator a Premiere a další aplikace, které vám pomohou s tvorbou kreativního obsahu. Potřebujete si vytvořit nové webové stránky, brožury nebo jiné marketingové materiály? S Adobe inDesign to hravě zvládnete. Stačí se jen naučit pár základů, jak v aplikaci pracovat, a pustit se do práce.

Sdílejte dokumenty s ostatními

  • Adobe Marketing Cloud vám pomůže sledovat, analyzovat a optimalizovat online marketingové kampaně a interakce se zákazníky.

  • Adobe Creative Cloud je platforma, která vám umožní přistupovat k nejnovějším verzím Adobe, což zahrnuje i cloudové úložiště pro ukládání a sdílení projektů s ostatními, a to klidně z druhého konce světa.

Předplatné

Kromě krabicové verze, která je bez omezení, je možné zakoupit i předplatné na produkt, který plánujete ke svému podnikání využívat. Získejte přístup ke všem funkcím Adobe. Chcete si před platbou ročního předplatného produkt nejprve vyzkoušet? Zaregistrujte se bezplatně ke zkušební verzi na 7 dní a rozhodněte se až po vyzkoušení.

Díky pravidelným aktualizacím a inovacím budete mít přístup k nejnovějším technologiím a funkcím. Vyzkoušejte kvalitní software pro tvorbu vašeho obsahu a využijte jej ke svému podnikání.