Běhej jako o závod, o masáž se postarají přístroje Therabody

Se značkou Therabody, která se zaměřuje na každodenní pohodu našeho těla, spolupracujeme již delší dobu. Je nám velkou ctí, že právě my můžeme být na pražských závodech RunCzech, ve kterých ti naši konzultanti poradí s výběrem toho správného masážního Therabody přístroje. Produkty si na místě budeš moct vyzkoušet a rovnou i zakoupit.

A proč se vyplatí při pravidelném sportu do produktů Therabody investovat?

Therabody pomáhá hýčkat naše těla

Značka Therabody se už přes deset let věnuje wellness technologiím na špičkové úrovni, které nám přináší v podobě jejich originálních masážních produktů. A protože vědí, že každé tělo si zaslouží hýčkat jak před sportem, tak i po něm, nabízí hned několik druhů masážních přístrojů, od přístrojů využívajících perkusní terapii, hloubkové čištění obličeje až po kompresní systém a regeneraci dolních končetin.

Perkusní terapie je v dnešní době velmi oblíbená především pro její rychlý a viditelný účinek. Rychlé tlakové nárazy do měkkých tkání, které masážní přístroje poskytují, ošetřují svaly, šlachy, vazy a úpony.

Zakladatel značky Dr. Jason Wersland hledal po své nehodě na motorce přístroj, který by mu s léčením pomohl. Na trhu však nenašel nic, co by mu vyhovovalo, a tak vytvořil vlastní provizorní nástroj, který se jak jistě tušíš dostal do vysokých příček opravdu rychle. Tímto produktem byla velmi známá masážní pistole Theragun, kterou nyní ke své práci používá mnoho profesionálních fyzioterapeutů a sportovců.

Co vše Therabody umí?

  • zvýšit svalovou sílu před výkonem
  • potlačit svalovou bolest i pozátěžovou bolest
  • protáhnout vlákna svalů a zlepšit tak funkci i rozsah pohybu v okolních kloubech
  • urychluje hojení a regeneraci svalů
  • podpořit lymfatický systém
  • zvýšit prokrvení
  • podpořit hydrataci tkání

Produkty Therabody

Theragun - výkonné masážní "pistole"

Tiché, chytré a výkonné přístroje, které cíleně ošetřují svaly pomocí výše zmíněné perkusní terapie, zasahují do hloubky a téměř okamžitě odstraňují bolest, napětí a stres.

Recovery Air - regenerace pro tvé nohy

Umožňuje až 3x rychlejší regeneraci po tréninku než kdy dříve. Recovery Air bylo vyvinuto pro svaly dolních končetin a celý lymfatický systém. Skvělých výsledků dosahuje díky bezpečnému a účinnému pneumatickému kompresnímu systému.

TheraFace - osvěží tvůj obličej

Perkusní terapie má své umístění nejen v případě regenerace a ošetření svalů zapojených při sportu, ale také při ošetření obličeje. TheraFace udrží tvou pokožku dlouhodobě zdravou a svěží. Eliminuje vrásky, akné, zpevňuje pokožku, čístí póry a odstraňuje odumřelé buňky. Nabízí až 8 způsobů ošetření.

Wave series - odlišné, ale stejně účinné

Válce přizpůsobují své silné vibrace a tlak fyziologii těla díky chytrému propojení a inovativní struktuře vln. Různé tvary válců byly navrženy pro různé účely.