Samsung DeX
Buďte produktivní každý den

Co je Samsung DeX?

Samsung DeX je inovativní aplikace, která umožňuje připojit váš mobilní telefon či tablet Samsung Galaxy k monitoru a používat jej jako plnohodnotný počítač. Tento nástroj je ideální pro všechny, kteří chtějí zvýšit produktivitu a efektivitu své práce, ať už pracují v kanceláři, nebo na cestách a nechtějí si na klasickou kancelářskou práci pořizovat notebook či počítač. Samsung DeX umožní zvýšit váš multitasking, produktivitu a efektivitu práce, ať už pro osobní či profesní využití pouze s využitím vašeho mobilního telefonu.

Kromě toho, že Samsung DeX nabízí pohodlný způsob, jak pracovat s mobilními telefony, podporuje také všechny aplikace, které jsou k dispozici v obchodě Google Play. To znamená, že můžete používat všechny své oblíbené aplikace, jako jsou například Microsoft Word, Excel a PowerPoint, přímo z telefonu.

Jak Samsung DeX využít při práci?

V kanceláři lze využít své mobilní telefony jako počítač, což umožňuje podpořit vaši produktivitu a efektivitu. Samsung DeX můžete využít i na cestách jako mobilní pracovní stanici, při které si vystačíte pouze s mobilním zařízením a nemusíte se tahat s těžkým notebookem či tabletem.

S aplikací Samsung DeX také můžete bezproblémově přednášet s připravenou prezentací na velké obrazovce. Stačí si v zasedací místnosti spustit Smart TV a připojit k ní zařízení Samsung Galaxy jednoduše přes tlačítko „Dex“.

Samsung DeX ve firmě

Samsung DeX přináší řadu výhod také pro firmy. Firma může využít tuto aplikaci pro zvýšení produktivity svých zaměstnanců a zlepšení výkonnosti podnikání. Zaměstnanci mohou používat své mobilní telefony jako počítač, což jim umožňuje být produktivnější a efektivnější, ať už pracují kdekoli. Samsung DeX také poskytuje firmám snadno implementovat a spravovat své aplikace, což je nezbytné pro bezpečnost a ochranu dat. Firma zároveň může snadno nastavit své požadavky na aplikace, které se mají používat, a omezit přístup k citlivým informacím.

Chcete se o službě Samsung DeX dozvědět více?
Obraťte se na vašeho obchodního zástupce.

Kontaktovat ›