Mějte dohled nad svou domácností s produkty od Netatmo

Pomocí chytré elektroniky od značky Netatmo, která patří mezi výrobce inovativních řešení pro chytrou domácnost, budete mít nad svou domácností absolutní kontrolu. Díky inteligentním termostatům Netatmo dokážete ušetřit až 37 % energií, což v této době vysokých cen (nejen energií) zajisté oceníte. Všechny produkty od Netatmo mají decentní a jednoduchý design, aby se hodily do každého interiéru i exteriéru. Váš dům se díky těmto vychytávkám stane bezpečným, úsporným a naprosto nedobytným.

Chytrá domácnost je v dnešní době vyhledávána nejen pro svou jednoduchost, propojení, snadnou manipulovatelnost, ale hlavně pro šetření energie. Když zapomenete vypnout topení a vzpomenete si na to v polovině cesty na dovolenou, díky termostatu, který budete mít propojený s aplikací v mobilu, tuto patálii rázem vyřešíte. Topíte tak jen tehdy, když potřebujete.

Ušetřete až 37 % energie

V dnešní době se vše zdražuje a výjimkou nejsou ani energie. Zároveň je před námi zimní sezóna, při které se bez nich neobejdeme. Investovat proto do věcí, které nebudou ždímat vaši peněženku, se určitě vyplatí. S radiátorovými ventily, termostatickou hlavicí a termostatem nad stále rostoucími energiemi vyzrajete. Díky těmto chytrým vychytávkám ušetříte v průměru až 37 % spotřeby energie a ovládat je můžete na dálku pomocí mobilu, tabletu či notebooku.

Záruka spokojenosti

Pokud se bojíte investovat, máme pro vás skvělou zprávu. Když si nyní pořídíte chytrou domácnost a nebudete s ní později spokojení, vrátíme vám peníze. Tuto skvělou záruku vám garantujeme až do 180 dní od zakoupení. Jedinou podmínkou je registrace a používání zboží po dobu 100 dní.

Chcete se o této akci dozvědět více? Všechny detaily o 100 denní záruce vrácení peněz, technické podpoře nebo o tom, jak vrátit zakoupené produkty, se dozvíte zde nebo přes QR kód.

Příklad chytré domácnosti s Netatmo

Pojďme si uvést jednoduchý příklad, o kolik můžete reálně ušetřit. Představte si, že žijete v bytě o rozloze 60 m2 a vytápíte ho plynem. Na 1 m2 je ročně potřeba přibližně 110 kWh plynu. Z toho vyplývá, že vaše roční spotřeba plynu činí 6 600 kWh a při dnešních cenách za ni zaplatíte přibližně 18 768 Kč. S chytrými termostaty Netatmo tak můžete ušetřit ročně až 6 944 Kč! A to už se vyplatí, co myslíte?

Dohlédněte na svou domácnost

Díky domácí kameře můžete dohlédnout na své děti, které přijdou ze školy, nebo na své mazlíčky, zatímco budete v práci. Pokud by však došlo k vniknutí pachatele, kamera s rozpoznáním obličeje vás ihned upozorní. Pro větší bezpečnost si můžete pořídit i interiérovou sirénu, která se s kamerou spojí a pachatele svou hlasitostí vyplaší.

Bezpečí domova zajistí také senzory do dveří a oken, které detekují pohyb i vibrace a ve spojení s dalšími produkty mohou vysílat například signál o regulaci topení. A inteligentní detektor kouře s citlivým snímačem vás zase upozorní na unikající kouř tak rychle, že se ani nestihne nic stát.

S chytrou domácností můžete pečovat i o své zdraví. Inteligentní meteostanice vám naměří teplotu v místnosti, kvalitu vzduchu, vlhkost i hluk.

Zabezpečte i venkovní prostory

Není od věci kontrolovat i venkovní prostory, auto či mazlíčky na zahradě. S venkovní kamerou budete v obraze vždy, když budete mimo domov, nebo když zrovna budete ležet v posteli. Zkrátka bude dohlížet na vaše pohodlí a bezpečí ve dne v noci.


 * Zdroj: Interní studie průměrné úspory energie majitelů chytrých termostatů Netatmo v Evropě od listopadu 2014 do března 2015 ve srovnání s instalacemi používajícími neprogramovatelné termostaty. Úspory podle zemí: Belgie: 37 %, Francie: 31 %, Německo: 37 %, Itálie: 39 %, Španělsko: 42 %, Velká Británie: 35 %.