V dnešní době plné technologického pokroku je alespoň jedna vybavená konferenční místnost nezbytnou součástí firmy. Je totiž místem, kde se setkávají lidé různých zaměření, a také prostorem, který nabízí spoustu nových příležitostí a nápadů. Díky vybavení od Logitech už nebudete pokulhávat. Podívejte se, čím byste mohli svou zasedací místnost obohatit.

Videokonferenční zařízení pro vaši firmu

Logitech, jako průkopník v oblasti moderních technologií, přináší do konferenčních místností revoluční nástroje, které spojují kvalitu a jednoduché ovládání. Jejich portfolium produktů se pyšní špičkovými webkamerami, audiozařízeními a videokonferenčními systémy, které obsáhnou všechny účastníky setkání, a to bez ohledu na to, kde se fyzicky nacházejí.

Malá a střední zasedací místnost

Máte omezené prostory, ale chcete z nich vytěžit maximum? S Rally Bar Huddle a TAP IP od Logitech toho docílíte raz dva. Ať už potřebujete zařídit menší či střední místnost, Logitech produkty se toho umí zhostit na jedničku. Nejen, že s nimi sklidíte parádu, ale vaše online schůzky naberou rázem jiný rozměr.

  •  RALLY BAR HUDDLE
Perfektním konferenčním systémem, který byl navržen pro menší prostory, je právě revoluční Rally Bar Huddle. S tímto nástrojem pozvednete schůzky zase o kus výše. Má totiž všechny funkce, které k tomu potřebujete: vysoká kvalita obrazu, vypracovaný zvukový systém s potlačením hluku a ozvěny, integrované mikrofony i širokou kompatibilitu.

  • TAP IP
S Logitech dotykovým ovladačem TAP IP pro vás bude připojení k videokonferencím úplnou hračkou. Díky modernímu designu se hodí do každé místnosti a jeho použití je jednoduché. Zajistí pohodlné připojení a bezproblémové ovládání jedním dotykem.

V případě střední místnosti je možné rozšíření mikrofonů a dalšího příslušenství.

Velká zasedací místnost

Čeká vás vybavení velké zasedací místnosti? Vsaďte na osvědčené produkty jako Rally Plus Set a Logitech Tap. Tyto technologie zajistí, že každý účastník v místnosti bude dobře vidět a slyšet. Díky propracovaným systémům je průběh konferencí plynulý a automatizovaný.

  •  RALLY PLUS a TAP IP
Toto nadčasové a profesionální videokonferenční řešení nabízí rozlišení UHD 4K s možností 15x digitálního HD zoomu a funkcí natočení a s 90° diagonální zorným polem, dokáže snímat hlas až na vzdálenost 4,5 metru a potlačit akustickou ozvěnu i nepříjemný šum. Kromě toho je široce kompatibilní se systémy Windows či Mac. Funkce dálkového ovladače zůstávají stejné jako u malých a středních místností.

  •  ROOMMATE
Výpočetní zařízení Roommate umožňuje provozovat videokonferenční služby s konferenčními kamerami Logitech bez potřeby PC nebo Mac. Nastavení, správa a použití videokonferenčních zařízení je tak jednoduchou záležitostí. S kompatibilitou s Logitech MeetUp, Rally Camera, Rally System a Rally System Plus máte možnost flexibilně utvářet pracovní prostory podle svých potřeb a dosáhnout tak kvalitních schůzek.

  • LOGITECH SIGHT
Logitech Sight je kamera pro střední a větší zasedací místnosti, která disponuje umělou inteligencí. Kamera vzdáleným účastníkům umožňuje cítit se, jako by skutečně seděli u stolu. Nabízí dva úhly pohledu pro zachycení jasných konverzací a neverbální komunikace a má rozlišení 4K a 7 mikrofonů pro čistý zvuk i video. K dispozici jsou také indikátory soukromí a řízení kabelů pro pohodlnou a bezpečnou instalaci. Perfektně funguje ve spojení s Rally Barem, díky kterému si zachováte čelní pohled a zobrazí vám ten nejlepší úhel v místnosti.