Videokonferenční řešení Logitech

Logitech Rally Bar

Komplexní a všestranné zařízení pro videokonference

Díky umělé inteligenci rozpozná dynamiku konference a zaměří svou kameru vždy na správné místo. Optický zoom a 4k rozlišení zaručí dokonalý obraz.

Díky svému tvaru poskytuje dostatečný prostor pro kvalitní reproduktory, které ozvučí celou místnost. Mikrofon se vždy zaměří na aktivního řečníka a dokáže potlačit nechtěné zvuky v okolí.

Samozřejmostí je absolutní jednoduchost používání, díky které budou vaše schůzky ještě efektivnější.

A co říká na Rally Bar náš Dominik?

Logitech Scribe

Elegantní řešení pro využití whiteboardů během online konferencí.

Logitech Scribe snímá bílou tabuli (whiteboard) a zprostředkuje její obsah v reálném čase do vaší videokonference, ať už se jedná o MS Teams, Zoom nebo další video klienty.

Díky integrované umělé inteligenci přenáší kamera jen čistý obraz, který neruší šmouhy, jež na tabuli zůstaly a přizpůsobí kontrast a barevnost fixům, které zrovna používáte.

Kamera automaticky upraví obraz tak, aby vaše ruce nepřekrývaly obraz. Ani použití barevných post-it papírků se nemusíte vzdát. Scribe je rozpozná a zobrazí také.

Prohlédněte si jak funguje Logitech Scribe v praxi

Logitech BRIO a ZONE

Videokonferenční sada pro každého

Vybavte vaše pracoviště nejmodernější výbavou se sadou CollabKit od Logitech. Speciálně navržená pro otevřené pracoviště, sluchátka Zone Wireless se pyšní vysoce kvalitním zvukem a společně s webkamerou Brio 4K nabízí přesně to, co potřebujete na realizaci videokonferencí ve špičkové kvalitě bez neúhledných kabelů.

Sluchátka Zone jsou vybavena mikrofonem s potlačením okolního hluku, který izoluje hlas od ostatních zvuků v pozadí pro srozumitelnější konverzace.

Kameru i sluchátka pro vás také otestoval Dominik