Logitech videokonference u vás ve firmě

Ve Smarty se řídíme heslem, že nic #neniproblem. A problémem pro nás není ani kompletní řešení vašich videokonferencí. Produkty od Logitech totiž máme ozkoušené a víme, že nabízejí snadné a kvalitní propojení všech účastníků schůzek na libovolném místě - ať už doma, v kanceláři nebo v konferenční místnosti.

Podívejte se na příklady, jak posunout vaše schůzky na vyšší úroveň.

Logitech Rally Bar

Je komplexní a všestranné řešení pro střední i velké konferenční místnosti, s Dominikem jsme Rally Bar testovali u nás ve Smarty a už jsme ho nikdy nevrátili.

Teď jej máme na stálo nainstalovaný v zasedací místnosti u nás na centrále a díky jeho jednoduchosti používání a celkovému zkvalitnění našich online schůzek si ho naši kolegové nemohou vynachválit.

Ve zkratce, Rally Bar používá umělou inteligenci, se kterou svou 4K kameru s optickým zoomem zaměří vždy na řečníka, který tak může sedět až na konci místnosti. Zabudované reproduktory s mikrofonem s aktivním potlačením hluku se zase starají o skvělé ozvučení konferencí.

Pokud máte zájem o lepší online schůzky udělejte to jako my - s námi, pomůžeme vám vybrat to nejlepší řešení na míru vašim potřebám.

Kamera pro snímání tabule Logitech Scribe

Kamera co přivádí k životu klasické bílé tabule, které se tak stanou součástí vašich videokonferencí, i Scribe nás zaujal natolik že jsme si jej po testu nechali.

Skicy, grafy, brainstorming, cokoliv vás napadne je perfektně čitelné pro všechny účastníky, tak jako při klasické offline schůzce.

Jak to vlastně funguje? Logitech Scribe snímá bílou tabuli (whiteboard) a zprostředkuje její obsah do vaší videokonference, ať už se jedná o MS Teams, Zoom nebo další video klienty.

Díky umělé inteligenci přenáší kamera jen čistý obraz, který filtruje šmouhy i vaše ruce na tabuli a přizpůsobí kontrast a barevnost fixům, které zrovna používáte, přečte dokonce i barevné post-it papírky.

Webová kamera Brio 4K Ultra HD

Pro individuální hovory je tu Brio 4K. Kamera co disponuje inovativními technologiemi jako automatické ostření nebo 5x zoom.

Ať už se ke schůzce připojíte odkudkoliv, kvalitou video hovorů z vaší strany uděláte jednoduše dojem.

Technologie RightLight™ 3 a vysoký dynamický rozsah (HDR) automaticky přizpůsobují obraz tak, abyste vypadali profesionálně za libovolných světelných podmínek, včetně špatného osvětlení, přímého svitu nebo vysokého kontrastu.

Kamera také zajistí i profesionální zvuk v jakémkoliv prostředí díky dvěma integrovaným všesměrovým mikrofonům s technologií potlačením šumu.

Chcete vidět jak to funguje v praxi? Dominik pro vás vše řádně otestoval v následujících videích.