Bezdrátová technologie Logi Bolt

Máte zájem o bezdrátové řešení Logi Bolt?

Oslovte svého Smarty obchodního zástupce, nebo nás kontaktuje:

CO JE BEZDRÁTOVÁ TECHNOLOGIE LOGI BOLT?

Logi Bolt je špičkový bezdrátový protokol, navržený tak, aby splňoval rostoucí nároky v oblasti zabezpečení podniku. Jedná se o technologii nové generace od Logitech, která poskytuje vysoce výkonné a zabezpečené bezdrátové připojení kompatibilních myší a klávesnic prostřednictvím přijímače Logi Bolt USB.

ÚPLNÉ ŠIFROVÁNÍ A POUZE ZABEZPEČENÁ PŘIPOJENÍ

Logi Bolt kombinuje bezdrátovou technologii Bluetooth® Low Energy, bezpečnostní režim 1, úroveň zabezpečení 4 – někdy nazývanou jako režim FIPS (Americké federální standardy pro zpracování informací) - s dalšími prvky zabezpečení Logitech určenými ke snížení zranitelnosti při spárování zařízení s přijímačem Logi Bolt USB.

NEBOJTE SE PŘETÍŽENÉHO PROSTŘEDÍ

Méně přerušení, vyšší produktivita. Technologie Logi Bolt byla navržena za účelem spolehlivého připojení, a to i v bezdrátových prostředích plných rušení od přístupových bodů Wi-Fi nebo okolních bezdrátových zařízení. Přijímače Logi Bolt USB poskytují spolehlivé připojení bez výpadků až do vzdálenosti 10 s až 8x nižší latencí než ostatní běžně používané bezdrátové protokoly pro podniky.

ZPŮSOBY PŘIPOJENÍ A KOMPABILITA

Uživatelé se mohou připojit prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth Low Energy, nebo pomocí drobného přijímače Logi Bolt USB a zajistit tak připojení se zabezpečením FIPS i v přetížených bezdrátových prostředích. Technologie Logi Bolt je kompatibilní s téměř všemi operačními systémy a platformami, mimo jiné včetně systémů Windows, macOS, Linux®, Chrome OS™, Android™, iOS a iPadOS s klávesnicemi Logi Bolt.