Jak připojit iPad k monitoru?

iPad je skvělým parťákem pro práci a stává se tak plnohodnotným nástrojem. Apple si tímto záměrem je velmi dobře vědom, a proto stále přichází s inovativnějším modelem. Hlavní výhodou iPadu je jeho mobilita, výdrž baterie, kvalitní displej, kompaktní rozměry, nízká váha, jednoduché ovládání a velké množství aplikací. Využiješ ho především na cestách, na práci v kanceláři, na pracovních schůzích či na domácí zábavu.

Jak vykouzlit iPad větším?

Neboj, žádné zaklínadlo k tomu nepotřebuješ. Stačí ti pár produktů, které zajistí, aby se tvůj iPad propojil s monitorem a ty tak budeš moct pracovat ještě více efektivněji.

Co je k tomuto propojení potřeba?

Všechny tyto součástky stačí propojit. Tedy adaptér do iPadu, do adaptéru nabíječku a HDMI kabel a na druhý konec HDMI kabelu stačí zapojit monitor. A je hotovo. Bez nabíječky by iPad byl během chvíle úplně vyšťavený.

Práce

Potřebuješ pracovat efektivně? iPad a další vychytávky, které si k němu můžeš pořídit, to zařídí. Stačí iPad propojit s monitorem, jak už jsme si napsali výše, a pořídit si k němu klávesnici pro spolehlivější a rychlejší psaní.

Potřebujete s kolegy pořádně zabrainstormovat? Probrat možnosti dalšího vývoje? Vytvořit myšlenkovou mapu či udělat revizi textů? Nemusíte se všichni hrbit nad jedním displejem. Díky propojení k většímu monitoru tak budou mít všichni kolegové mnohem větší přehled a můžete všichni tvořit společně a vytěžit tak ze vzájemné spolupráce maximum.

Protože vždy platí heslo: Víc hlav, víc ví.

Zábava

Stejně, jako život, tak ani iPad neslouží jen k práci. Užiješ si s ním i skvělou zábavu, a to nejen ve volných chvílích v práci s kolegy, ale také doma, kde si na něm může zahrát klidně celá tvá rodina.

Perfektní způsob, jak zabavit celou rodinu i návštěvu.