Epico. Kvalita a spolehlivost nade vše.

Epico je česká značka, která vyrábí prémiové mobilní příslušenství od A do Z. Ke všem produktům přistupuje zodpovědně a osobitě. Záleží jí nejen na kvalitě, funkčnosti, flexibilitě, kompatibilitě, udržitelnosti, ale i na minimalistickém designu.

Téma udržitelnosti a ekologie je pro značku klíčové již od začátku působení. Epico používá pouze kvalitní materiály, produkuje menší množství odpadu a eliminuje podíl plastů v balení. A na to může být Epico právem hrdé.  #beproud

Kompatibilita a klíč k úspěchu

Příslušenství od Epico je designovým kouskem. Bylo navrženo tak, aby bylo vhodné ke každému zařízení a vypadalo dobře jak doma, na cestách, tak na pracovních schůzkách. Příslušenství je proto lehké a velmi odolné. Největší kompatibilitu a sladěnost má však s produkty Apple a Samsung. Podívej se, které příslušenství od Epico si u nás můžeš pořídit.

Udrží vše za každé situace

Trávíš většinu času v autě, řídíš se podle navigace nebo z auta často pracuješ? Tak to se ti magnetický držák s podporou MagSafe nabíjení bude určitě hodit. Díky němu se ti tvůj telefon nevybije a ty tak budeš vždy v obraze.

Maximální ochrana displeje

Hledáš perfektní ochranu displeje až k okrajům? Tak jsi ji právě našel. Epico nabízí speciální tvrzená skla a ochranné fólie na iPhone, iPad i Apple Watch. Zajisti svému zařízení maximální ochranu.

A pokud budeš pořizovat sklo na displej, určitě se ti bude hodit i ochranné sklíčko na fotoaparát. Znáš to, položíš mobil na špatné místo, fotoaparát se může poškrábat a výsledné fotky budou zbytečně poškozené.

Efektivní a rychlé nabíjení

Potřebuješ, aby tvé nabíjení bylo rychlé a efektivní? Mít jednu nabíječku pro více zařízení? Vyřešeno. Nabíječka GAN CHARGER s 3 porty obsahuje pokročilou technologii, která produkuje méně tepla, a díky tomu mohou být jednotlivé části pro nabíjení blíže u sebe. Toto uspořádání nabíječky nabízí lehkost a kompaktnost. I bezdrátové nabíječky zvládnou celý tvůj zápřah najednou. Vysoká úroveň těchto nabíječek je dána Qualcomm certifikací a technologií Fast Charge či Power Delivery. V naší nabídce si vybereš nabíječky, které dosahují výkonu až 140 W.

Prémiová péče a ochrana v jednom

Chceš mít své zařízení v bezpečí a jako v bavlnce? Potom jsou pouzdra a kryty od Epico tou správnou volbou. Jsou navrženy tak, aby se hodily ke každému zařízení. Pořiď si MagSafe kryt na mobil s integrovaným magnetickým kroužkem, který je kompatibilní s dalším MagSafe příslušenstvím, nebo pouzdro pro iPad, MacBook či sluchátka. Epico má vše, co potřebuješ.

Perfektně sladěný outfit

Přemýšlíš, že bys vyladil svůj outfit a doplnil ho o nový řemínek? Tak si vyber z velkého množství řemínků od Epico. Mezi jejich bohatou nabídkou najdeš jak kovové provedení pro elegantnější styl, tak textilní či silikonové pro sportovce.

Připojí a zvládne vše

Rozšiř možnosti svého notebooku o další porty a pořiď si multifunkční a elegantní stojánek 8v1 pro notebooky s USB-C hubem. Díky němu můžeš k notebooku připojit až 8 periferních zařízení a nastavit si notebook do polohy, která ti bude vyhovovat.

Dobíjí kdykoli a kdekoli

Seznam se s multifunkční powerbankou. Umožňuje nabíjet hned 4 zařízení najednou, včetně notebooku. A když přijde na nouzové startování, zvládne dobít i auto. Výjimkou není ani bezdrátové nabíjení. Stačí položit mobil na powerbanku a je to. Tato powerbanka je ze všech stran prostě dokonalá. Vyber si z naší nabídky powerbank s kapacitou až 26 800 mAh.

iMessage
WhatsApp
Chat