Vyměň starý Samsung za nový a získej bonus k výkupu

Vyměň své staré zařízení (tablet, telefon či chytré hodinky) za nové z vybrané řady a získej ten nejnovější model za skvělou cenu poníženou o cenu výkupu tvého starého zařízení a výkupní bonus, který se liší podle vybraného modelu.

Postup při výkupu na prodejně

 1. Přijď na naši prodejnu s cílem pořídit si nový Samsung dle tvých preferencí. Akce je vždy termínově omezena, proto si pohlídej datum u určité řady telefonu Samsung.
 2. Vezmi s sebou své jakékoliv použité zařízení (tablet, chytré hodinky, herní konzoli, zkrátka cokoliv), které nám chceš prodat. Naši zkušení prodejci jej prohlédnou, ohodnotí jeho stav a nabídnou ti tu nejlepší možnou výkupní cenu.
 3. Ty se poté rozhodneš, zda se vším souhlasíš a zda si peníze necháš vyplatit nebo je použiješ na nákup nového zařízení.
 4. Pokud sis zakoupil jednu z vybraných novinek, získáš navíc bonus.
 5. Celý proces je rychlý a jednoduchý. Přineseš staré zařízení a odneseš si zbrusu nové za výhodnou cenu poníženou nejen o cenu výkupu starého zařízení, ale také o výkupní bonus.
 6. K získání vyššího bonusu je potřeba odprodat chytrý telefon, tablet nebo chytré hodinky, které vykupujeme.

Postup pro získání bonusu online

 1. Pořiď si nový Samsung dle tvých preferencí. Akce je vždy termínově omezena, proto si pohlídej datum u určité řady telefonu Samsung.
 2. Zaregistruj své použité zařízení (telefon, tablet či chytré hodinky) na novysamsung.cz a vyplň údaje potřebné ke zrealizování výkupu.
 3. Vyber typ použitého zařízení a dle jednotlivých otázek proveď diagnostiku jeho stavu. Poté se zobrazí finální výkupní cena.
 4. Zvol model a vlož IMEI číslo svého nového Samsung telefonu či hodinek. Dále přilož čitelnou kopii účtenky/faktury tohoto nového zařízení. *
 5. Po obdržení emailu o vyplacení výkupní částky, který potvrzuje, žes odprodal své staré zařízení, je nutné Bonus potvrdit v aplikaci Samsung Members v sekci Výhody v zařízení, které jsi zakoupil v rámci této akce. Více informací se dozvíš zde. * *
 6. K získání vyššího bonusu je potřeba odprodat chytrý telefon, tablet nebo chytré hodinky, které vykupujeme.


  * Více informací nalezneš na oficiálních stránkách Samsung

 *  * Výkupní bonus lze využít pouze 1x na jedno unikátní zařízení (dle IMEI). Není možné jej využít na prodejně Smarty.cz a zároveň online na stránkách Samsung.