Užij si exkluzivní slevy 50 % v rámci našich Smarty days!

Zvyšte svou
úroveň hraní
Zvyšte svou úroveň hraní

Ničím nerušená hra. Design. Výkon. Kancelářská práce bez sekání. To jsou počítače TIGO. Sesbírali jsme všechny naše zkušenosti a vytvořili pro vás zcela novou značku počítačů, za kterou si stojíme.

Proč TIGO?

 • Počítače sestavujeme přímo u nás a máme nad nimi kontrolu
 • Vybíráme ty nejlepší komponenty, které máme vyzkoušené
 • Za kvalitou si stojíme, a proto vám dáme záruku 36 měsíců

GAMER GAMER

Základ, na kterém se dá stavět. Herní počítač, který utáhne většinu klasických her. Připravili jsme ho pro příležitostné a začínající hráče, kteří mají nižší rozpočet. Tato řada nabídne hodně muziky, ale za málo peněz.

Vybrat si ›

GAMER PRO GAMER PRO

Nejste esportový šampión, ale potrpíte si na lepší výkon, vysoké detaily a na design? Řada Gamer bude to pravé pro vás.

Vybrat si ›

GAMER ULTIMATE GAMER ULTIMATE

Pokud dáváte svému počítači zabrat, hrajete často a potrpíte si na kvalitu provedení a pohodlí, bude se vám líbit naše řada Gamer Pro. Decentní skříň v sobě skrývá vyšší kapacitu disků i vodní chlazení.

Vybrat si ›

POČÍTAČE TIGO JSOU SLOŽENY Z TĚCH NEJLEPŠÍCH KOMPONENT, KTERÉ SPOLU PERFEKTNĚ LADÍ. POČÍTAČE TIGO JSOU SLOŽENY Z TĚCH NEJLEPŠÍCH KOMPONENT, KTERÉ SPOLU PERFEKTNĚ LADÍ.

 • msi
 • kingston
 • samsung

GAMER LEGEND GAMER LEGEND

Chcete mít opravdu to NEJ? Ať jste profík, nebo amatér, TIGO Legend z vás udělá opravdovou legendu. Užijte si ty nejprémiovější komponenty, nejvyšší výkon i vyladěný vzhled.

Vybrat si ›

Speciální edice UNLIMITED by MARTY Speciální edice UNLIMITED by MARTY

Ve spolupráci s jedním z nejlepších českých streamerů hry World of Tanks, Martym Vašinou, jsme vytvořili novou řadu pro náročné i nenáročné hráče. Kromě konfigurace, kterou využívá sám Marty, si můžete vybrat z mnoha dalších, které zvládnou nejen WoT.

Vybrat si ›

HOME SESTAVY HOME & OFFICE

HOME
 • HOME HOME

  Spolehlivý počítač, který hravě zvládne kancelářskou práci i hraní méně náročných her. Hodí se tak perfektně pro celou rodinu.

  Vybrat si ›

 • OFFICE Office

  Cenově příznivá varianta, pokud jste nenáročný uživatel, který na počítači nejvíce pracuje, surfuje na internetu nebo se dívá na filmy.

  Vybrat si ›

 • OFFICE mini Office mini

  Ultrakompaktní počítač, který skvěle zapadne do každé domácnosti. Nenechte se ale zmást jeho velikostí. I v malém těle se skrývá velký výkon.

  Vybrat si ›

Potřebujete počítače na míru potřebám vaší firmy?

Není problém.

Poptejte TIGO u vašeho obchodního zástupce.

Kontaktujte nás ›