Nabídka pro firmy Nové
Košík

Posuň své hraní
na vyšší level
s počítači TIGO

Představujeme ti TIGO, krále mezi počítači, pracanta s extrémním nasazením a parťáka pro zdolání všech nástrah herního světa. Toto jsou vyšperkované počítačové sestavy s dechberoucím výkonem, které ti zajistí hraní bez limitů i v těch nejvyšších detailech na roky dopředu.

Proč TIGO?

3 roky záruky

Za kvalitou našich sestav si stojíme, a proto ti poskytneme záruku až 36 měsíců.

Sestaveno u nás

Počítače sestavujeme přímo u nás v rámci specializovaného týmu kvalifikovaných techniků.

Top komponenty

Vybíráme jen ty nejlepší komponenty na trhu, které předem pečlivě testujeme.

Hodně muziky za málo peněz? Přesně to je řada TIGO GAMER. Herní počítač, který utáhne většinu klasických her. Vyvinut pro všechny začínající hráče, kteří to s hraním myslí vážně. Zkrátka základ, na kterém se dá stavět.

Ideální pro:

Vybrat si ›
Vybrat si ›

Potrpíš si na maximálním pohodlí při hře, lepším výkonu, vysokých detailech i originálním designu, ale zatím se nechystáš stát se esportovým šampiónem? Vyber si řadu Gamer Pro a pronikni do nové úrovně hraní.

Ideální pro:

Vybrat si ›
Vybrat si ›

TIGO Gamer Ultimate tvé tempo zvládne lépe než kdokoli jiný. S ním můžeš věnovat hraní stovky hodin, na takový úkol je totiž stavěný. Vsaď na kvalitu a objev tajemství úspěšných hráčů.

Ideální pro:

Vybrat si ›
Vybrat si ›

Poznej legendu mezi počítači: TIGO Gamer Legend. Nejen, že ti dodá sebevědomí, ale podrží tě při hraní novinek v těch nejvyšších detailech. Nejprémiovější komponenty, výkon na rozdávání i vyladěný vzhled. Má v sobě vše, co k dokonalému zážitku ze hry potřebuješ.

Ideální pro streamování.

Vybrat si ›
Vybrat si ›

Speciální edice TIGO

Je gaming tvou největší vášní? Pak musíš vyzkoušet svatý grál všech našich herních sestav, TIGO by Agraelus. Jak už název napovídá, na této řadě jsme spolupracovali s Agraelem, vlastním jménem Vojtěchem Fišarem, nejpopulárnějším českým streamerem na YouTube i Twitchi. S touhle mašinou budeš bořit rekordy.

Vybrat si ›
Vybrat si ›

Řada TIGO by Marty byla stvořena pro opravdové fajnšmekry ve spolupráci s jedním z nejlepších českých streamerů hry World of Tanks, Martym Vašinou. Své zalíbení si v těchto počítačích najdou jak nároční, tak nenároční hráči, a to především díky vysokému výkonu.

Vybrat si ›
Vybrat si ›

Ticho, nic víc než ticho, žádná rušivá světla a perfektní herní zážitek. Řada TIGO Silent je stvořena pro všechny hráče, kteří si zakládají na výkonu, klidu a skvělých provozních vlastnostech. Pronikni do své oblíbené hry bez hluku a se stoprocentním výkonem.

Vybrat si ›
Vybrat si ›

Pro speciální hráče jsme si připravili speciální edici TIGO Powered by Asus. Společně s Asus jsme vytvořili mága na poli herních sestav. Nejen, že je kompletně vybaven vším, co profesionální hráči potřebují, ale svou grafikou potěší také kreativce, kteří si nemohou dovolit šlápnout vedle. Vyber si z řady Dual, Pro Art či nadupaného ROG Strix. 

Vybrat si ›
Vybrat si ›

Nevybral sis? Postav si počítač svých snů díky TIGO by You. Speciálně vytvořený konfigurátor, který ti pomůže sestavit vlastní počítač s tebou zvolenými komponenty. Krok za krokem tak, abys na žádný z nich nezapomněl.

Začít konfigurovat ›
Začít konfigurovat ›

Počítače TIGO pro tebe stavíme
z těch nejlepších komponent

Expresní servis pro nedočkavé hráče

Cítíš, že tvůj počítač pokulhává?
Náš servis je tu k tvým službám. Poradíme si s jakoukoliv patálií.

Zjistit více ›
iMessage
WhatsApp
Chat