Edice stvořena pro business.

Jednoduché nastavení, vyšší kontrola
a ochrana vaší firmy kdykoliv a kdekoliv.

Až 5 let bezpečnostních
a softwarových updatů

1 rok Samsung
Knox Suite

2 roky prodloužení
životního cyklu


Enterprise Edice na Smarty CZ

Mobilní
telefony z řady
Enterprise Edition

Do nabídky ›

Odolné
telefony z řady
Enterprise Edition

Do nabídky ›

Máte zájem
o Enterprise Edici?

Kontaktujte nás ›
To nejlepší od značky Samsung
pro váš business.

Až 5 let bezpečnostních a softwarových updatů.

S verzí Galaxy Enterprise Edition získáte až 5 let aktualizací firmwaru, a to buď měsíčně, nebo čtvrtletně *. Všechna vaše mobilní zařízení budou aktuální s nejnovějšími opravami zabezpečení. Díky tomu budou vaše zařízení chráněna před malwarem, phishingem nebo poruchou softwaru, která by mohla představovat hrozbu pro vaše podnikání. 5 let od prvního globálního uvedení řady S21 a S22, XCover6 Pro, Tab Active3.

Prodloužení životního cyklu produktu.

Všechna zařízení Galaxy Enterprise Edice přicházejí s prodlouženým životním cyklem produktu, díky kterým jsou k dispozici déle než standardní zařízení *. Vaši zaměstnanci mohou mít stejné zařízení, což přináší větší kontinuitu a usnadňuje správu všech zařízení.

Díky Knox Suite je kontrola vaše.

Udělejte konfiguraci a nasazení vašich mobilních zařízení rychleji a jednodušeji. Se sadou Knox Suite získáte vše pro svůj IT tým i pro své zaměstnance. Enterprise Edice je sestavena tak, aby byl pro vás začátek podnikání co nejjednodušší a zároveň spoustu možností, jak dále vylepšit zabezpečení a kontrolu.

Podniková správa Knox Suite

Knox Platform for Enterprise

Rozšířené možnosti správy a zabezpečení Samsung zařízení nad rámec standardních možností

Knox Mobile Enrollment

Bezdotykové zařazení do podnikové správy (MDM/EMM) – Umožňuje přidat do svého podniku tisíce zařízení Samsung najednou, aniž by se muselo každé z nich ručně registrovat. Uživatelé pouze

E-Fota One

Správa aktualizací mobilních zařízení Samsung umožňuje spravovat verze firmwaru na mobilních zařízeních Samsung a maximalizovat tak efektivitu nákladů. Správci IT mohou před nasazením otestovat aktualizace a zajistit kompatibilitu mezi interními aplikacemi a novými verzemi operačních systémů.

Knox Manage

Enterprise Mobility Management (EMM), nástroj pro správu zařízení s Android OS, iOS a Windows 10 díky které zvyšuje efektivitu podnikání a zároveň chrání korporátní data.

Mám zájem o Enterprise Edici ›

* Zařízení zůstanou v prodeji po definovanou dobu po prvním globálním uvedení na trh. Definované období se bude lišit podle každého konkrétního zařízení. Změny vyhrazeny bez předchozího upozornění.

iMessage
WhatsApp
Chat