Smarty.cz prodejna OC Central Most: Otevíráme už 9.6. v 9:00 | JRC prodejna OC Mercury České Budějovice: Trvale uzavřena od 19.6. Nejbližší prodejna JRC se nachází v OC IGY České Budějovice.

Výkup firemních
zařízení

Nejrychlejší výkup použitých
firemních počítačů
a telefonů různých značek

Jak u nás funguje výkup na IČO
Vykoupíme jakékoliv zařízení uvedené v seznamu vykupovaných zařízení.
Výkup je realizován na fakturu.
V případě množstevního odkupu (10ks+) vám cenu stanovíme individuálně.
Výkupní cena je včetně DPH.
Na nefunkční nebo poškozené zařízení umíme vystavit potvrzení o převzetí zboží za účelem ekologické likvidace. 
Předpokládanou cenovou nabídku budete znát ještě před odesláním zboží k posouzení.
Postup je jednoduchý
1. Poptávku o výkup na IČO nám prosím zašlete na [email protected].
2. Do e-mailu je nutné uvést sériové číslo a model zařízení. V případě množstevního odkupu prosím připojte seznam zařízení. 
3. Poté je čas nám vaše zařízení zaslat. V rámci Prahy nabízíme svoz Liftagem, v rámci ČR a SK vám pošleme kód na Zásilkovnu, kterou můžete zařízení zdarma odeslat. U množstevního výkupu, kdy zásilka převyšuje svými rozměry či množstvím možnosti zásilkovny, využijte prosím přepravní společnosti s doručením na naši pobočku na Zličín.
4. Po přijetí zásilky, zboží prochází fyzickou kontrolou, diagnostikou a naceněním. Předpokládanou dobu kontroly vám předem sdělíme e-mailem. U jednotek kusů je doba kontroly do 5 pracovních dnů, u množstevního odkupu může kontrola probíhat déle, přibližně 2-3 týdny. 
5. Po kontrole zařízení vám zašleme cenovou nabídku s popisem stavu a pokyny k vystavení faktury. Pokud se rozhodnete nabídky nevyužít, zboží vám obratem zašleme zpět.