Přihlásit se

Zubní kartáčky

Elektrický zubní kartáček je určen pro každého, kdo chce svému chrupu věnovat více péče a neosvojil si správné čištění zubů obyčejným manuálním kartáčkem. Elektrický kartáček má tu výhodu, že se při čištění nemusíte tak namáhat a kartáček veškerou práci udělá za vás. K tomu je dodáván s několika nástavci a mohou ho tak používat všichni členové rodiny.

Pokračovat

Druhy kartáčků

Oscilačně-rotační kartáčky

Tento typ kartáčku disponuje malou hlavicí, jejíž štětiny obklopují zub ze všech stran. Hlavice se pak pohybuje půlkruhovými pohyby tam a zpět rychlostí až 10 000 pohybů za minutu. Tyto kartáčky jsou účinné v odstraňování zubního plaku, jsou však méně šetrné k vašim dásním. Jejich pořizovací cena je nižší, než u sonických kartáčků.

Sonické kartáčky

Mívá podlouhlou hlavici a funguje na principu sonických vibrací. Ty rozpohybují štětiny rychlostí až 40 000 kmitů za minutu a díky tomu vhání molekuly vody a zubní pastu i do míst, kam by se s obyčejným kartáčkem nedostaly.

Tyto kartáčky mají tu výhodu, že nemusíte vůbec nijak tlačit, a přesto bude váš chrup perfektně vyčištěn. Jsou navíc šetrnější vůči vašim dásním a odhaleným krčkům zubů.

Funkce

Dobíjecí akumulátor

Kartáčky pohání buď výměnné alkalické baterie, nebo dobíjecí akumulátor. Po čištění zubů kartáček jednoduše vložíte do dokovací stanice, která jej do dalšího nabíjení dobije.

Tlakový senzor

Nejlepší kartáčky jsou vybaveny i senzorem, který rozpozná, když na kartáček příliš tlačíte. To nesvědčí vašim dásním ani zubním krčkům.

3D čištění

Díky jemným pulzačním pohybům dokonale vyčistíte své zuby a zbavíte je nežádoucího zbarvení.

Časovač

Zubní lékaři doporučují čistit zuby ráno a večer po dobu dvou minut. Chytrý elektrický kartáček vás upozorní, jakmile tato doba uplyne. Některé mají časovač ještě rozdělený na čtyři úseky po 30 vteřinách, aby vám tak připomněly posunout se na další část úst.

Skrýt

Nejprodávanější

1
TrueLife SonicBrush Compact náhradní hlavice bělící 2x

Náhradní hlavice k sonickému zubnímu kartáčku TrueLife SonicBrush Compact Standard 2ks.

34 %  z 299 Kč

199 Kč

2
Oral-B Genius 10000N Special Edition chytrý zubní kartáček růžově zlatý

Chytrý elektrický zubní kartáček Oral-B Genius 10000N Special Editon s umělou inteligencí a pohybovými senzory rozpozná váš způsob čištění a nasměruje vás na ty nejlepší výsledky. Senzor tlaku chrání vaše zuby před poškozením, 6 režimů čištění vám umožní zvolit vhodný dle aktuální potřeby, prémiové pouzdro vám bude dělat společníka na cestách a na jedno nabití vydrží až 14 dní.

39 %  z 5 990 Kč

3 690 Kč

3
Xiaomi Mi náhradní hlavice chytrého kartáčku 3 Ks

Náhradní hlavice k zubním kartáčkům Mi Electric Toothbrush a Mi Sonic Electric Toothbrush.

15 %  z 399 Kč

340 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry