Macy, iPady a vybrané produkty nakoupíte na splátky s 0% navýšením od Cofidis.
Přihlásit se

Zdraví

Zdraví máme jenom jedno, to platilo, platí a bude platit vždy. S našimi zařízeními bude péče o vaše zdraví mnohem jednodušší. Ať už jdete sportovat, onemocníte nebo chcete profesionálně pečovat o svůj chrup, v naší nabídce najdete ty pravé přístroje.

Pokračovat

Zubní kartáčky

Elektronické zubní kartáčky jsou budoucností péče o váš chrup. Kartáčky disponují sonickou technologií způsobující vibrace, které jsou užitečné k likvidaci zubního plaku, ale zároveň šetrné k vašim dásním. Nejmodernější kartáčky lze navíc spárovat s telefonem a pomocí jednoduché aplikace hlídat sobě nebo třeba svým dětem, jak dobře se o svoje zuby staráte.

Tyto kartáčky mívají vyměnitelné hlavice, může je tak využívat celá rodina. Každý člen přitom může v příslušné aplikaci zaznamenávat své výsledky.

Chytré váhy

Tyto moderní váhy jistě ocení každý, kdo chce snížit svou hmotnost a dostat se do formy. Váha zaznamenává nejen vaši hmotnost a BMI index, ale také procentuální poměr svalové a tukové hmoty, množství vody v těle a hmotnost kostí.

Při úbytku váhy vás chytrá váha pochválí, umí navíc ukládat data více uživatelů, takže ji mohou používat všichni členové domácnosti. Některé chytré váhy navíc poskytují možnost nastavit těhotenství a tomu přizpůsobit výpočty.

Chytré váhy lze zpravidla spárovat s vaším mobilním telefonem. V jednoduché aplikaci poté můžete sledovat své výsledky a plánovat svůj tréninkový plán a jídelníček.

Teploměry

Chytré tělesné teploměry již dávno nahradily zastaralé rtuťové nebo digitální teploměry. Tyto teploměry měří teplotu s dokonalou přesností, disponují infračervenými senzory a eliminují zkreslení okolní teplotou. Jejich použití je přitom velmi snadné, teploměr jen přiložíte ke spánku a během dvou vteřin máte výsledek. LED dioda vám navíc napoví, zda je teplota v pořádku (svítí zeleně), je lehce zvýšená (svítí oranžově) nebo máte horečku (svítí červeně).

Díky chytré aplikaci si navíc můžete prohlížet průběh teploty, v průběhu nemoci je tato statistika užitečná především pro vašeho ošetřujícího lékaře. Aplikace samozřejmě umožňuje měření více uživatelů pod jednotlivými profily.

Měřič tlaku

Udržujte se v kondici a mějte přehled o svém zdravotním stavu díky monitoru krevního tlaku. Bezdrátové měřiče tlaku jsou velmi lehké a kompaktní a hodí se pro průběžné monitorování tlaku, které je důležité například u osob dlouhodobě trpících vysokým tlakem. V chytré aplikaci navíc můžete sledovat výsledky a vytvářet diagramy. Díky synchronizaci můžete své výsledky sdílet například i se členem rodiny. Tyto informace se mohou hodit například vašemu ošetřujícímu lékaři při kontrole vašeho zdravotního stavu.

Cyklo-komputery

Cyklopočítače jsou určeny jak pro rekreační, tak pro vrcholové sportovce. Zaznamenávají rychlost jízdy, najeté kilometry, převýšení a ujetý čas. Svůj cyklopočítač můžete propojit se svým telefonem a dlouhodobě monitorovat svoje výsledky. Upevnit jej můžete buď na řídítka nebo na rám kola. Na jedno nabití vydrží až půl dne provozu.

Některé cyklocomputery nabízí možnost zobrazovat notifikace z vašeho telefonu. I za jízdy tak budete mít přehled o zprávách, emailech a nepřijatých hovorech.

Fitness náramky

Chytré fitness náramky jsou skvělou vychytávkou pro všechny, kteří chtějí v rámci zdravého životního stylu zaznamenávat svůj pohyb. K dostání jsou ve všech možných barevných provedeních a stylech. Jejich společným jmenovatelem je tak schopnost monitorovat aktivitu svého uživatele.

Chytrý náramek sleduje kvalitu vašeho spánku, měří váš srdeční tep, funguje jako krokoměr a s extrémní přesností vás nakonec motivuje k lepším výsledkům. Některé náramky vás navíc upozorní na telefonický hovor, SMS, nebo vás ráno probudí. Fitness náramky mají většinou lehké tělo a pohodlný pásek, některé jsou vybavené displejem nebo jsou vodotěsné. Vyberte si z naší nabídky ten pravý.

Hrnky a lahve

Také máte problém dodržovat pitný režim? Zapomínáte během dne pít a nakonec jste dehydrovaní? Pořiďte si jeden z chytrých hrnečků, který vás upozorní zvukem a vibrací na nutnost napít se. Zároveň počítá množství vypité vody a upozorní vás, že je váš čaj ještě horký na pití, abyste se neopařili. Údaje se zobrazují na displeji a informace se zároveň odesílají do aplikace na vašem telefonu.

Alkoholtestery

Nejste si jisti, zda můžete ráno po bujarém večírku sednout za volant svého vozu? Pro tyto případy byste měli mít u sebe chytrého pomocníka, který přesně změří počet promile v krvi. Ty nejcitlivější testery naměří i to nejmenší množství zbytkového alkoholu. Alkoholtestery bývají velmi kompaktní, lze je nosit v kabelce, na klíčích nebo uložit do přihrádky v autě. Nejmodernější testery lze spárovat pomocí Bluetooth s vaším chytrým telefonem.

Sportovní senzory

Sportovní senzory monitorují vaše sportovní aktivity a dokáží vám přinést celkový přehled o vašich výsledcích. Díky nim je možné naplánovat si tréninkový plán a přiblížit se tak blíže svým cílům. Senzory většinou dokáží měřit tep, saturaci krve kyslíkem, dechovou frekvenci, a některé změří i koeficient psychické pohody.

Skrýt

Nejprodávanější

1
Náhradní filtr pro čističky vzduchu Xiaomi Mi Air Anti-bakteriální

Náhradní filtr do čističky vzduchu, který je kompatibilní s čističkami Xiaomi Mi Air. Efektivně odstraňuje bakterie, prachové roztoče, částice PM2,5 ve vzduchu. Díky speciálně navržené antibakteriální vrstvě může bakterie účinně zabíjet a vyznačuje se tak brilantní absorpční schopností.Velice jednodušše se vyměňuje.

21 %  z 990 Kč

790 Kč

2
Xiaomi Mi Smart Antibacterial Humidifier

Jednoduchý a zároveň chytrý zvlhčovat vzduchu Xiaomi Mi Smart Antibacterial Humidifier. Objem na 4,5 l vody, spotřeba cca 300 ml/hod, WiFi, ovládání přes aplikace Mi Home, podpora hlasových asistentů Google Assistant a Amazon Alexa, sterilizace vody UV světlem, hlučnost 38 dB.

15 %  z 1 390 Kč

1 190 Kč

3
Vocolinc VC1 Opto chytrá Wi-Fi kamera s Apple HomeKit

Vnitřní Wi-Fi kamera výrobce Vocolinc nabídne velké množství funkcí, moderní a čistý design, díky kterému zapadne do každé domácnosti a kompatibilitu s Apple HomeKit a HomeKit Secure Video. Zabezpečte svou domácnost, sledujte domácí mazlíčky, když nejste doma, nebo zachycujte neopakovatelné momenty.

1 390 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry