Zdraví

Zdraví máme jenom jedno, to platilo, platí a bude platit vždy. S našimi zařízeními bude péče o vaše zdraví mnohem jednodušší. Ať už jdete sportovat, onemocníte nebo chcete profesionálně pečovat o svůj chrup, v naší nabídce najdete ty pravé přístroje.

Zubní kartáčky

Elektronické zubní kartáčky jsou budoucností péče o váš chrup. Kartáčky disponují sonickou technologií způsobující vibrace, které jsou užitečné k likvidaci zubního plaku, ale zároveň šetrné k vašim dásním. Nejmodernější kartáčky lze navíc spárovat s telefonem a pomocí jednoduché aplikace hlídat sobě nebo třeba svým dětem, jak dobře se o svoje zuby staráte.

Tyto kartáčky mívají vyměnitelné hlavice, může je tak využívat celá rodina. Každý člen přitom může v příslušné aplikaci zaznamenávat své výsledky.

Chytré váhy

Tyto moderní váhy jistě ocení každý, kdo chce snížit svou hmotnost a dostat se do formy. Váha zaznamenává nejen vaši hmotnost a BMI index, ale také procentuální poměr svalové a tukové hmoty, množství vody v těle a hmotnost kostí.

Při úbytku váhy vás chytrá váha pochválí, umí navíc ukládat data více uživatelů, takže ji mohou používat všichni členové domácnosti. Některé chytré váhy navíc poskytují možnost nastavit těhotenství a tomu přizpůsobit výpočty.

Chytré váhy lze zpravidla spárovat s vaším mobilním telefonem. V jednoduché aplikaci poté můžete sledovat své výsledky a plánovat svůj tréninkový plán a jídelníček.

Teploměry

Chytré tělesné teploměry již dávno nahradily zastaralé rtuťové nebo digitální teploměry. Tyto teploměry měří teplotu s dokonalou přesností, disponují infračervenými senzory a eliminují zkreslení okolní teplotou. Jejich použití je přitom velmi snadné, teploměr jen přiložíte ke spánku a během dvou vteřin máte výsledek. LED dioda vám navíc napoví, zda je teplota v pořádku (svítí zeleně), je lehce zvýšená (svítí oranžově) nebo máte horečku (svítí červeně).

Díky chytré aplikaci si navíc můžete prohlížet průběh teploty, v průběhu nemoci je tato statistika užitečná především pro vašeho ošetřujícího lékaře. Aplikace samozřejmě umožňuje měření více uživatelů pod jednotlivými profily.

Měřič tlaku

Udržujte se v kondici a mějte přehled o svém zdravotním stavu díky monitoru krevního tlaku. Bezdrátové měřiče tlaku jsou velmi lehké a kompaktní a hodí se pro průběžné monitorování tlaku, které je důležité například u osob dlouhodobě trpících vysokým tlakem. V chytré aplikaci navíc můžete sledovat výsledky a vytvářet diagramy. Díky synchronizaci můžete své výsledky sdílet například i se členem rodiny. Tyto informace se mohou hodit například vašemu ošetřujícímu lékaři při kontrole vašeho zdravotního stavu.

Cyklo-komputery

Cyklopočítače jsou určeny jak pro rekreační, tak pro vrcholové sportovce. Zaznamenávají rychlost jízdy, najeté kilometry, převýšení a ujetý čas. Svůj cyklopočítač můžete propojit se svým telefonem a dlouhodobě monitorovat svoje výsledky. Upevnit jej můžete buď na řídítka nebo na rám kola. Na jedno nabití vydrží až půl dne provozu.

Některé cyklocomputery nabízí možnost zobrazovat notifikace z vašeho telefonu. I za jízdy tak budete mít přehled o zprávách, emailech a nepřijatých hovorech.

Fitness náramky

Chytré fitness náramky jsou skvělou vychytávkou pro všechny, kteří chtějí v rámci zdravého životního stylu zaznamenávat svůj pohyb. K dostání jsou ve všech možných barevných provedeních a stylech. Jejich společným jmenovatelem je tak schopnost monitorovat aktivitu svého uživatele.

Chytrý náramek sleduje kvalitu vašeho spánku, měří váš srdeční tep, funguje jako krokoměr a s extrémní přesností vás nakonec motivuje k lepším výsledkům. Některé náramky vás navíc upozorní na telefonický hovor, SMS, nebo vás ráno probudí. Fitness náramky mají většinou lehké tělo a pohodlný pásek, některé jsou vybavené displejem nebo jsou vodotěsné. Vyberte si z naší nabídky ten pravý.

Hrnky a lahve

Také máte problém dodržovat pitný režim? Zapomínáte během dne pít a nakonec jste dehydrovaní? Pořiďte si jeden z chytrých hrnečků, který vás upozorní zvukem a vibrací na nutnost napít se. Zároveň počítá množství vypité vody a upozorní vás, že je váš čaj ještě horký na pití, abyste se neopařili. Údaje se zobrazují na displeji a informace se zároveň odesílají do aplikace na vašem telefonu.

Alkoholtestery

Nejste si jisti, zda můžete ráno po bujarém večírku sednout za volant svého vozu? Pro tyto případy byste měli mít u sebe chytrého pomocníka, který přesně změří počet promile v krvi. Ty nejcitlivější testery naměří i to nejmenší množství zbytkového alkoholu. Alkoholtestery bývají velmi kompaktní, lze je nosit v kabelce, na klíčích nebo uložit do přihrádky v autě. Nejmodernější testery lze spárovat pomocí Bluetooth s vaším chytrým telefonem.

Sportovní senzory

Sportovní senzory monitorují vaše sportovní aktivity a dokáží vám přinést celkový přehled o vašich výsledcích. Díky nim je možné naplánovat si tréninkový plán a přiblížit se tak blíže svým cílům. Senzory většinou dokáží měřit tep, saturaci krve kyslíkem, dechovou frekvenci, a některé změří i koeficient psychické pohody.

Všechny kategorie

Oblíbení výrobci:

Xiaomi |
Huawei |
MyKronoz |
MISHIKO |
Honor

Zdraví pro:

Vyberte značku a model.
Filtry a parametry

Cena:

od:
do:

Štítky:

Doprodej
Novinka
Brzy v prodeji
Exkluzivně
Filtry a parametry
Obecné
Displej
Výkon
Technické parametry
Připojení
Multimedia
Vzhled
Konstrukce
Další informace
Kategorie produktu

Štítky:

Doprodej
Novinka
Brzy v prodeji
Exkluzivně

Oblíbení výrobci

Zobrazit všechny výrobce

Ostatní výrobci

A B C E F G K L M N O P S T U W

Uživatelské hodnocení:

Na hvězdičkách níže zvolte minimální hodnocení uživatelů.

Velikost displeje

Velikost displeje určuje velikost úhlopříčky diagonálně protilehlých rohů v palcích (1 palec = 2,54 cm).

od: "
do: "

Rozlišení displeje

Rozlišení displeje udává poměr počtu pixelů, které leží v osách X a Y. Tedy ve sloupcích a řádcích.

Typ displeje

Druhy displejů dělíme především dle technologie. Těmi nejpoužívanějšími jsou IPS a Amoled. Typ displeje definuje jeho kvalitu, pozorovací úhly, podání barev atd.

Dotykový displej

Velikost uložiště (GB)

Udává velikost úložiště přístroje, do nějž se ukládají aplikace, fotky, hudba a další multimediální soubory. Často jej lze doplnit o paměťovou kartu.

od: GB
do: GB

Operační systém

Operační systém umožňuje instalování a běh aplikací.

Počet jader procesoru

Udává počet jader uvnitř procesoru. Zpravidla znamená, čím více jader, tím vyšší výkon procesoru.

od: x
do: x

Velikost RAM (GB)

Operační paměť RAM slouží k dočasnému uložení zpracovávaných dat a programů/aplikací. Čím větší je, tím může přístroj pracovat rychleji.

od: GB
do: GB

Paměťová karta

Paměťové karty fungují jako doplňující úložný prostor, který může několikanásobně zvýšit kapacitu vašeho přístroje.

Největší paměťová karta

od: GB
do: GB

Maximální výdrž baterie

od: h
do: h

Senzory

Verze BluetoothZobrazit pokročilý parametr

Frekvence procesoru (GHz)Zobrazit pokročilý parametr

Frekvence procesoru udává počet instrukcí, které procesor vydá za jednu sekundu. Čím vyšší je frekvence, tím větší je výkon procesoru.

od: GHz
do: GHz

Kapacita baterieZobrazit pokročilý parametr

Výdrž baterie ovlivňuje celá řada aspektů. Tím nejzásadnějším je její kapacita udávaní v mAh (miliampérhodinách).

od: mAh
do: mAh

Kapacita (mAh)

Výdrž baterie ovlivňuje celá řada aspektů. Tím nejzásadnějším je její kapacita udávaná v mAh (miliampérhodinách).

od: mAh
do: mAh

Pohotovostí režim (h)

od: h
do: h

Typ vstupního konektoru

Typ vstupního konektoru určuje jaká koncovka se připojuje k počítači či jinému zařízení.

Slot na paměťové karty

Slot na SIM kartu

Typ SIM karty

Smartphony používají tři typy SIM karet: miniSIM, microSIM a nanoSIM. Nejpoužívanější je microSIM.

Bezdrátová připojení

Wi-Fi je pro smartphony naprosto stěžejní technologií. Umožňuje připojení k internetu především v domácnosti nebo v práci.

GPS je geolokační systém pro určování polohy a následné navigaci v aplikacích s mapovými podklady.

Drátová připojení

WiFi standardZobrazit pokročilý parametr

Maximální rozlišení videaZobrazit pokročilý parametr

Rozlišení videa udává v jakém rozlišení zvládne zadní fotoaparát či kamera zaznamenávat video.

Barva

Materiál řemínku

Hmotnost (g)

od: g
do: g

Výška

od: mm
do: mm

Šířka

od: mm
do: mm

Hloubka

od: mm
do: mm

MateriálZobrazit pokročilý parametr

Materiálů a konstrukcí pouzder je celá řada, a tak si vybere takřka každý.

Min. obvod řemínkuZobrazit pokročilý parametr

od: mm
do: mm

Max. obvod řemínkuZobrazit pokročilý parametr

od: mm
do: mm

Typ držáku

Udává zda se jedná o držák univerzální pro více druhů telefonů nebo o specializovaný držák pro konkrétní přístroj.

Typ kamery

Odolnost

Stupeň odolnosti

Druh držáku

Způsob uchyceníZobrazit pokročilý parametr

Běžná výdrž (dnů)

od: dnů
do: dnů

Podporovaný OS

Odolnost

Funkce

SportovníZobrazit pokročilý parametr

Dle užití

Zrušit všechny filtry
187 produktů
Zrušit všechny filtry

Mobily Tablety Apple Audio – Video Příslušenství Smart Použité Výprodej Oblíbené Porovnávač