Jen do 29. 3. 2019 nakoupíte na splátky s 0% navýšením na 10 nebo 20 měsíců. Více zde.

Zdraví

Zdraví máme jenom jedno, to platilo, platí a bude platit vždy. S našimi zařízeními bude péče o vaše zdraví mnohem jednodušší. Ať už jdete sportovat, onemocníte nebo chcete profesionálně pečovat o svůj chrup, v naší nabídce najdete ty pravé přístroje.

Zubní kartáčky

Elektronické zubní kartáčky jsou budoucností péče o váš chrup. Kartáčky disponují sonickou technologií způsobující vibrace, které jsou užitečné k likvidaci zubního plaku, ale zároveň šetrné k vašim dásním. Nejmodernější kartáčky lze navíc spárovat s telefonem a pomocí jednoduché aplikace hlídat sobě nebo třeba svým dětem, jak dobře se o svoje zuby staráte.

Tyto kartáčky mívají vyměnitelné hlavice, může je tak využívat celá rodina. Každý člen přitom může v příslušné aplikaci zaznamenávat své výsledky.

Chytré váhy

Tyto moderní váhy jistě ocení každý, kdo chce snížit svou hmotnost a dostat se do formy. Váha zaznamenává nejen vaši hmotnost a BMI index, ale také procentuální poměr svalové a tukové hmoty, množství vody v těle a hmotnost kostí.

Při úbytku váhy vás chytrá váha pochválí, umí navíc ukládat data více uživatelů, takže ji mohou používat všichni členové domácnosti. Některé chytré váhy navíc poskytují možnost nastavit těhotenství a tomu přizpůsobit výpočty.

Chytré váhy lze zpravidla spárovat s vaším mobilním telefonem. V jednoduché aplikaci poté můžete sledovat své výsledky a plánovat svůj tréninkový plán a jídelníček.

Teploměry

Chytré tělesné teploměry již dávno nahradily zastaralé rtuťové nebo digitální teploměry. Tyto teploměry měří teplotu s dokonalou přesností, disponují infračervenými senzory a eliminují zkreslení okolní teplotou. Jejich použití je přitom velmi snadné, teploměr jen přiložíte ke spánku a během dvou vteřin máte výsledek. LED dioda vám navíc napoví, zda je teplota v pořádku (svítí zeleně), je lehce zvýšená (svítí oranžově) nebo máte horečku (svítí červeně).

Díky chytré aplikaci si navíc můžete prohlížet průběh teploty, v průběhu nemoci je tato statistika užitečná především pro vašeho ošetřujícího lékaře. Aplikace samozřejmě umožňuje měření více uživatelů pod jednotlivými profily.

Měřič tlaku

Udržujte se v kondici a mějte přehled o svém zdravotním stavu díky monitoru krevního tlaku. Bezdrátové měřiče tlaku jsou velmi lehké a kompaktní a hodí se pro průběžné monitorování tlaku, které je důležité například u osob dlouhodobě trpících vysokým tlakem. V chytré aplikaci navíc můžete sledovat výsledky a vytvářet diagramy. Díky synchronizaci můžete své výsledky sdílet například i se členem rodiny. Tyto informace se mohou hodit například vašemu ošetřujícímu lékaři při kontrole vašeho zdravotního stavu.

Cyklo-komputery

Cyklopočítače jsou určeny jak pro rekreační, tak pro vrcholové sportovce. Zaznamenávají rychlost jízdy, najeté kilometry, převýšení a ujetý čas. Svůj cyklopočítač můžete propojit se svým telefonem a dlouhodobě monitorovat svoje výsledky. Upevnit jej můžete buď na řídítka nebo na rám kola. Na jedno nabití vydrží až půl dne provozu.

Některé cyklocomputery nabízí možnost zobrazovat notifikace z vašeho telefonu. I za jízdy tak budete mít přehled o zprávách, emailech a nepřijatých hovorech.

Fitness náramky

Chytré fitness náramky jsou skvělou vychytávkou pro všechny, kteří chtějí v rámci zdravého životního stylu zaznamenávat svůj pohyb. K dostání jsou ve všech možných barevných provedeních a stylech. Jejich společným jmenovatelem je tak schopnost monitorovat aktivitu svého uživatele.

Chytrý náramek sleduje kvalitu vašeho spánku, měří váš srdeční tep, funguje jako krokoměr a s extrémní přesností vás nakonec motivuje k lepším výsledkům. Některé náramky vás navíc upozorní na telefonický hovor, SMS, nebo vás ráno probudí. Fitness náramky mají většinou lehké tělo a pohodlný pásek, některé jsou vybavené displejem nebo jsou vodotěsné. Vyberte si z naší nabídky ten pravý.

Hrnky a lahve

Také máte problém dodržovat pitný režim? Zapomínáte během dne pít a nakonec jste dehydrovaní? Pořiďte si jeden z chytrých hrnečků, který vás upozorní zvukem a vibrací na nutnost napít se. Zároveň počítá množství vypité vody a upozorní vás, že je váš čaj ještě horký na pití, abyste se neopařili. Údaje se zobrazují na displeji a informace se zároveň odesílají do aplikace na vašem telefonu.

Alkoholtestery

Nejste si jisti, zda můžete ráno po bujarém večírku sednout za volant svého vozu? Pro tyto případy byste měli mít u sebe chytrého pomocníka, který přesně změří počet promile v krvi. Ty nejcitlivější testery naměří i to nejmenší množství zbytkového alkoholu. Alkoholtestery bývají velmi kompaktní, lze je nosit v kabelce, na klíčích nebo uložit do přihrádky v autě. Nejmodernější testery lze spárovat pomocí Bluetooth s vaším chytrým telefonem.

Sportovní senzory

Sportovní senzory monitorují vaše sportovní aktivity a dokáží vám přinést celkový přehled o vašich výsledcích. Díky nim je možné naplánovat si tréninkový plán a přiblížit se tak blíže svým cílům. Senzory většinou dokáží měřit tep, saturaci krve kyslíkem, dechovou frekvenci, a některé změří i koeficient psychické pohody.

Všechny kategorie

Oblíbení výrobci:

Huawei |
Umax |
TRUELIFE |
Xiaomi |
MISHIKO

Zdraví pro:

Vyberte značku a model.
Filtry a parametry

Cena:

od:
do:

Štítky:

Jarní Sleva 25 %
Akce
Výprodej
Filtry a parametry
Obecné
Displej
Výkon
Technické parametry
Připojení
Vzhled
Konstrukce
Další informace

Štítky:

Jarní Sleva 25 %
Akce
Výprodej

Oblíbení výrobci

Zobrazit všechny výrobce

Ostatní výrobci

Uživatelské hodnocení:

Na hvězdičkách níže zvolte minimální hodnocení uživatelů.

Rozlišení displeje

Rozlišení displeje udává poměr počtu pixelů, které leží v osách X a Y. Tedy ve sloupcích a řádcích.

Typ displeje

Druhy displejů dělíme především dle technologie. Těmi nejpoužívanějšími jsou IPS a Amoled. Typ displeje definuje jeho kvalitu, pozorovací úhly, podání barev atd.

Dotykový displej

Operační systém

Operační systém umožňuje instalování a běh aplikací.

Maximální výdrž baterie

od: h
do: h

Senzory

Verze BluetoothZobrazit pokročilý parametr

Kapacita (mAh)

Výdrž baterie ovlivňuje celá řada aspektů. Tím nejzásadnějším je její kapacita udávaná v mAh (miliampérhodinách).

od: mAh
do: mAh

Typ konektoru/koncovka

Pro nabíjení se užívá různých koncovek v závislosti na daném zařízení.

Typ vstupního konektoru

Typ vstupního konektoru určuje jaká koncovka se připojuje k počítači či jinému zařízení.

Bezdrátová připojení

Wi-Fi je pro smartphony naprosto stěžejní technologií. Umožňuje připojení k internetu především v domácnosti nebo v práci.

GPS je geolokační systém pro určování polohy a následné navigaci v aplikacích s mapovými podklady.

Drátová připojení

WiFi standardZobrazit pokročilý parametr

Barva

Barva řemínku

Hmotnost (g)

od: g
do: g

Hmotnost (kg)

od: kg
do: kg

Výška

od: mm
do: mm

Šířka

od: mm
do: mm

Hloubka

od: mm
do: mm

MateriálZobrazit pokročilý parametr

Materiálů a konstrukcí pouzder je celá řada, a tak si vybere takřka každý.

Typ držáku

Udává zda se jedná o držák univerzální pro více druhů telefonů nebo o specializovaný držák pro konkrétní přístroj.

Odolnost

Stupeň odolnosti

Druh držáku

Způsob uchyceníZobrazit pokročilý parametr

Běžná výdrž (dnů)

od: dnů
do: dnů

Podporovaný OS

Funkce

SportovníZobrazit pokročilý parametr

Zrušit všechny filtry
78 produktů
Zrušit všechny filtry

Mobily Tablety Apple Audio – Video Příslušenství Smart Použité Výprodej Oblíbené Porovnávač