Nabídka pro firmy Nové
Košík

Samsung Galaxy Z Flip5

Nech se ohromit funkcemi vlajkové lodi Samsung Galaxy Z Flip5. Model Galaxy Z Flip5 nabídne skvělý fotoaparát, výkon, dlouhotrvající baterii a mnoho dalších. Chceš se podívat pod pokličku perfektnímu ohebnému mobilnímu telefonu? Klikni na více.

Více

Malý a zároveň velký Galaxy Z Flip5

  • Dlouhotrvající baterie s kapacitou 3 700 mAh tě nechá pracovat, fotit či esemeskovat klidně celý den.
  • S výkonným procesorem Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 se sžiješ opravdu rychle. Bleskové otevírání a reagování aplikací, pokročilé algoritmy i plynulé vizuály.
  • Velkým plusem tohoto modelu je Flex Window, kteří si můžeš přizpůsobit podle svého gusta, a dokonce na něm vyřizovat zprávy, hovory, fotit i platit.

Dvojitý displej, dvojitá radost

Užij si hlavní 6,7“ FHD+ Dynamic AMOLED 2x displej s obnovovací frekvencí 120 Hz, který můžeš složit a jednoduše vložit do kapsy. Vnější 3,4" Super AMOLED displej ti potom poskytne více místa pro tvé selfie, videohovory s přáteli a přehlednější používání různých aplikací.

Perfektní selfie fotografie

Velkou výhodou Samsung Galaxy Z Flip5 je jeho ohebnost a FlexCam, díky které pořídíš skvělé selfie fotografie či videa. Funkce Nightography se poté postará o to, abys na fotkách vypadal/a skvěle i v noci. Kromě perfektního selfie fotoaparátu nabízí také duální 12+12 Mpx fotoaparát.

Co dalšího Galaxy Z Flip5 ukrývá?

  • Rychlé 25W nabíjení. 
  • Odolnost díky vylepšenému pantu Flex, který zajistí bezpečný pohyb při neustálém zavírání a otevírání zařízení. A odolnost podle standardu IPX8. 
  • Stereo reproduktory pro skvělý poslech. 
  • Bezpečí tvých dat pomocí čtečky otisků prstů. 

Propoj Samsung Galaxy Z Flip5 s dalšími Galaxy zařízeními: 

Méně
 
iMessage
WhatsApp
Chat