Nová řada Xiaomi 12T tě doslova oslní

Předobjednej si od 4. 10. od 15:00 zbrusu novou řadu Xiaomi 12T a získej navíc dárek v podobě Mi Robot Vacuum Mop 2 Lite robotického vysavače zdarma. Nové telefony 12T a 12T Pro nabídnou zcela jiný pohled díky profesionálnímu fotoaparátu až 200MPx a výkonu Snapdragon 8+ Gen 1 procesoru, který navíc snižuje spotřebu baterie. Tak už žádné váhání a dej se do toho.

Prodej této vlajkové řady začíná 13. 10. 2022 a robotický vysavač získáte jako dárek i po startu prodeje.

Xiaomi 12T Pro

Xiaomi si na tomto modelu dalo opravdu záležet a vytvořilo designový mobil s úžasným fotoaparátem i výkonem. Může se totiž pyšnit jasnými a čistými snímky i za špatných podmínek osvětlení, rychlým zaostřením, špičkovým rozlišením, 2x zoomem zabudovaným ve snímači, a to vše díky 200MPx fotoaparátu. Jeho dalšími přednostmi je procesor Snapdragon 8+ Gen 1, který zajišťuje ten nejlepší výkon a snižuje spotřebu energie. Tento telefon tvůj celodenní program zvládne opravdu s přehledem.

Xiaomi 12T

Model 12T se může chlubit svými úspornými čipovými sadami a zároveň nejlepší výdrží i rychlým dobitím baterie. Na 100 % se totiž dokáže nabít za neuvěřitelných 19 minut. Už tento fakt z něho dělá skvělého pomocníka na cesty či pracovního parťáka. O to víc, se ti zalíbí i jeho fotoaparát, který nabízí trojité pole fotoaparátů: 108MP profesionální širokoúhlý, 8MP ultraširokoúhlý a 2MP makrofotoaparát. Zachytíš tak všechny mega momenty s jasným a ostrým obrazem.

Dárek k předobjednávce

Dárek v podobě robotického vysavače Mi Robot Vacuum Mop 2 Lite v hodnotě 5 790 Kč jistě ocení v domácnosti každá žena. Mop 2 Lite nabízí 3 režimy uklízení: vysávání, vytírání nebo obojí. Udělej sobě nebo své drahé polovičce radost dvojitým dárkem a pořiď nový mobil z řady 12T s bonusy za skvělou cenu.

A jaké jsou další bonusy?

Možná si říkáš, jaké další bonusy? Vždyť vysavač v hodnotě 5 790 Kč zdarma k nákupu je dost. Je to tak, Xiaomi přichází s dalšími bonusy. Pojďme si je vyjmenovat:

  • S nákupem Xiaomi řady získáš 3 měsíce Youtube Premium úplně zdarma.
  • Pokud se ti rozbije displej, máš nárok na 1 opravu displeje zdarma během 6 měsíců.