Užijte si jaro plné slev se speciální nabídkou od Xiaomi

Jaro je v plném proudu a vše kolem nás se opět probouzí k životu. A my vám slibujeme, že s nabídkou našich slev od Xiaomi i vy dáte sbohem zimnímu spánku. Pokud se právě poohlížíte po novém telefonu nebo sháníte pomocníka do své chytré domácnosti, teď je ta správná chvíle!

A na co se můžete těšit? Udělejte si radost novým telefonem z řady Xiaomi 11 nebo Redmi Note 11, chytrými hodinkami Xiaomi Watch nebo fitness náramky Xiaomi a Redmi Smart Band. A když k tomu přihodíte chytrou váhu Xiaomi Mi Body Composition Scale 2, máte k dispozici dokonalé pomocníky, kteří vám pomohou s budováním formy pro blížící se letní sezónu.

Pro každé dobrodružství je zase jako stvořený přenosný reoproduktor Xiaomi Mi Portable Outdoor, a když už nebudete moci, do sebevětšího kopce vám pomůže elektrická koloběžka Xiaomi Mi Electric Scooter.

A nezapomínáme ani na ty, kteří tráví své volné chvíle nejraději doma. S úklidem vám levou zadní pomůže tyčový vysavač Xiaomi Vacuum Cleaner a až budeme mít hotovo, můžete si poslechnout svůj oblíbený playlist se sluchátky Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic. A pokud ve vás dříme hráčský duch, určitě vám udělá radost, když si budete moci zahrát svou oblíbenou hru na novém monitoru.

Tak si pospěšte, než vás předběhnou ostatní! Přinášíme hned několik tipů na produkty se super cenou.