Xiaomi Fan Festival

Xiaomi Fan Festival je po roce opět tady! Nenech si ujít překvapivé nabídky za skvělé ceny se slevou až 5 250 Kč! Oslav s námi 14. výročí od založení společnosti. Vybírej z produktů za bombastické ceny a užij si spoustu zábavy. Akce platí od 16. 4. do 28. 4. 2024.

Xiaomi 14

Vyzkoušej nejnovější modely Xiaomi 14 a Xiaomi 14 Ultra nyní za ještě lepší cenu. Těš se na legendární fotografický zážitek s optikou Leica a čtyřnásobným zadním fotoaparátem, ultra rychlý procesor i perfektní design, se kterým zazáříš. Stačí si jen vybrat.

Redmi Note 13

Hledáš cenově dostupný telefon se skvělými funkcemi? Objev řadu Xiaomi Redmi Note 13. Čekají na tebe hned 3 modely Xiaomi Redmi Note 13, 13 Pro a 13 Pro+. Nezklamou výkonem, trojnásobným fotoaparátem s vynikajícími snímky, ani super rychlým nabíjením.

Xiaomi Pad 6

Poznej úchvatný displej tabletu Xiaomi Pad 6, vyzkoušej jeho výkon a objev další přednosti, kterými jen srší. Vyber si svou barvu a pusť se do práce, učení či kterékoliv zábavy. Elegantní design. Připravený na vše. Nyní za opravdu výhodnou cenu.

Elektrovozítka Xiaomi

Zamiluj si cestu do práce s koloběžkami od Xiaomi. Elektrické koloběžky Xiaomi Electric Scooter nabízí nevídané možnosti. Vydej se na cestu za dobrodružstvím. Perfektní výkon, přehledná aplikace, bezpečí nadevše. S nimi zažiješ spoustu zábavy. Ať už jsi kdekoliv.

Kamery Xiaomi

Měj přehled o všem, co se ve tvém domě šustne. Xiaomi kamery jsou tvé druhé oči. Ať už jsi v práci nebo na dovolené, na své cennosti můžeš dohlížet odkudkoliv. Vyzkoušej chytré kamery na doma i na ven. U nás jich najdeš hned několik. Právě teď za opravdu nízké ceny.