Macy, iPady a vybrané produkty nakoupíte na splátky s 0% navýšením od Cofidis.
Přihlásit se

Říjen plný slev s Xiaomi ECO

Xiaomi ECO je souhrnný název pro celou řadu chytrých zařízení a vychytávek pro domácnost i zdraví. Celý říjen vám přinášíme slevy na vybrané produkty. Ale pozor, každou chvíli se nabídka mění! Nabídka je platná od 8. do 31. října 2021 nebo do vyprodání zásob.

Pokračovat Skrýt

Nejprodávanější

1
Xiaomi Mi Band 5 černý

Chytrý náramek Xiaomi Mi Band 5 má 1,1“ barevný AMOLED displej. Měří vaší sportovní aktivitu, srdeční tep, spálené kalorie, spánek, přenese notifikace na vaše zápěstí, má certifikaci IP67 a vydrží až 14 dní.

22 %  z 949 Kč

749 Kč

2
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro bílý

Robotický vysavač Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro vytře i vysaje, nabídne navigační laserový systém LDS, sací sílu 2100pa, chytře řídí vytíraní, podporuje zakázané zóny i plánování úklidu a rozumí i hlasovým asistentům Google a Alexa.

25 %  z 9 490 Kč

7 190 Kč

3
Xiaomi Mi Tv Box S

Streamovací přehrávač Xiaomi Mi Box S rozšíří možnosti vaší televize. Přináší vysoký výkon 2 GB RAM, 8GB vnitřní úložiště, 4K obraz s HDR, prémiový poslech hudby, chytré hlasové ovládání a s aktuálním systémem Android 8.1, který je zcela plynulý. Potěší vás také možnost streamovat přímo z telefonu díky modulu Chromecast bulit-in.

31 %  z 2 290 Kč

1 590 Kč

Zobrazit dalších 5 produktůSkrýt posledních 5 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry