Xiaomi 14 Ultra

Xiaomi 14 Ultra je vlajkovou lodí, která se pyšní vyspělými funkcemi, o kterých si předchozí modely této značky mohou nechat jen zdát. Mezi ně patří profesionální fotoaparát, mistrovský výkon, dlouhá výdrž baterie, rychlé nabíjení i zbrusu nový design. Chceš se dozvědět více o modelu, který ve světě Xiaomi láme rekordy? Pokračuj ve čtení.

Více

Fotoaparát, který zaujme na první pohled

Začněme tím nejdůležitějším a na první pohled nejzajímavějším, a to s čtyřnásobným fotoaparátem s profesionální optikou Leica a šesti ohniskovými vzdálenostmi. Není náhodou, že právě design připomíná objektiv klasického fotoaparátu. Řada Xiaomi 14 si klade za cíl přinést na trh mobilních telefonů legendární snímání nové generace. Optický objektiv Leica Summilux je úchvatný nejen na pohled, ale pro jeho funkce. Dokáže zachytit krásné detaily i při špatných světelných podmínkách a poradí si s vynikající reprodukcí barev, kontrastem a rozlišením. Za zmínku stojí také režim Master portrétů, 1palcový velký snímač LYT-900 a režim Master Cinema pro fotografie a videa jako z kina.

A to je jen zlomek toho, čím je samotný fotoaparát vybaven. O všech specifikacích se dočteš také na oficiálních stránkách Xiaomi.

Které další funkce nabízí Xiaomi 14 Ultra?

  • Bleskově rychlý a výkonný procesor Qualcomm Snapdragon® 8 Gen 3, který zvládne všechny potřebné aktivity.
  • Jedinečný zážitek ze sledování na 6,73“ AMOLED displeji se 120Hz obnovovací frekvencí, nízkou spotřebou, rychlou odezvou a rozlišením 3200 x 1440 pixelů. Kvalitní a ostrý obraz je samozřejmostí.
  • 5000 mAh baterie a 90W Hypercharge nebo 80W bezdrátové nabíjení ti umožní nepřetržitý přísun energie.
  • Odolnost se stupněm krytí IP68, ochranu displeje díky odolnému Xiaomi Shield Glass a nejnovější generaci nano-tech veganské kůže, která zabrání skvrnám, má antibakteriální vlastnosti a je šetrná k životnímu prostředí.
  • Operační systém Xiaomi HyperOS, který nabízí inteligentní, efektivní a výkonnější ekosystém napříč značkou.

Méně