Poznej novinky Xiaomi řady 14

Xiaomi přichází s novým modelem telefonů řady Xiaomi 14. Kromě základního modelu Xiaomi 14 se můžeš seznámit také s výkonnějším Xiaomi 14 Ultra. Pořiď si jednu z novinek a získej navíc skvělé bonusy a dárky v hodnotě přes 7 000 Kč.

Xiaomi 14

Základní model nové řady Xiaomi 14 běží na nové nástavbě operačního systému HyperOS. Zároveň je poháněn procesorem Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 a nabízí tak skvělý výkon pro každodenní využití. Velkou novinkou je však trojitý fotoaparát Leica, který zaujme hned na první pohled. Využít můžeš hlavní 50 Mpx fotoaparát, širokoúhlý 50 Mpx fotoaparát i 50 Mpx teleobjektiv. Vyber si z bílé, černé či zelené barvy.

Pořiď si telefon nyní a ušetři až 2 500 Kč na větší paměti za nižší cenu. Za recenzi můžeš navíc získat dárek v podobě Xiaomi Smart Band 8 Pro nebo Redmi Buds 5 Pro. Stačí si vybrat.

Jak získat dárek?

 1. Pořiď si model Xiaomi 14 v období od 26. 2. do 31. 3. 2024.
 2. Napiš recenzi na Xiaomi 14 na naše stránky nebo na Heurece a zaregistruj se na stránkách Xiaomi, kde nahraješ fotku recenze (printscreen obrazovky dané recenze ve formátu jpg).
 3. Recenze se musí věcně vztahovat k zakoupenému modelu Xiaomi 14, obsahovat alespoň 15 slov a musí být zhotovena do 14 dní od zakoupení včetně prokázání přes účet Xiaomi.
 4. Poté si stačí vybrat preferovaný dárek Xiaomi Smart Band 8 Pro nebo Redmi Buds 5 Pro, který ti bude v případě kladného vyhodnocení registrace a schválení zaslán přes služby Zásilkovny.

Xiaomi 14 Ultra

Vlajkový model Xiaomi 14 Ultra nabízí procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3. Oproti svým sourozencům má však tento model v rukávu kvarteto fotoaparátu se zbrusu novou čočku Leica Summiluxs, hlavním 50Mpx snímačem Sony LYT-900, 2 teleobjektivy a širokoúhlý 50 Mpx fotoaparát. Výsledkem těchto fotoaparátů jsou poté povedené fotografie i videa, kterým nechybí ostrost, široký dynamický rozsah ani velká míra detailů při zhoršených světelných podmínkách.

Pořiď si telefon v předprodeji a získej dárek v podobě Photography Kit v hodnotě 4 999 Kč a za recenzi k telefonu dokonce i 80W bezdrátovou nabíječku v hodnotě 2 499 Kč zdarma.

Jak získat dárek Photography Kit k předobjednávce?

 1. Předobjednej si model Xiaomi 14 Ultra v období od 26. 2. do 18. 3. 2024.
 2. Pro získání dárku se registruj na stránkách Xiaomi.
 3. Při registraci nezapomeň nahrát potřebné doklady. Registrace a nahrání dokladů musí proběhnout nejpozději do 14 dnů od zakoupení.
 4.  V případě kladného vyhodnocení registrace ti bude dárek zaslán přes služby Zásilkovny.

Jak získat dárek Xiaomi 80W Wireless Charging Stand?

 1.  Pořiď si model Xiaomi 14 Ultra v období od 26. 2. do 31. 3. 2024.
 2. Napiš recenzi na Xiaomi 14 Ultra na naše stránky nebo na Heurece a zaregistruj se na stránkách Xiaomi, kde nahraješ fotku recenze (printscreen obrazovky dané recenze ve formátu jpg).
 3. Recenze se musí věcně vztahovat k zakoupenému modelu Xiaomi 14 Ultra, obsahovat alespoň 15 slov a musí být zhotovena do 14 dní od zakoupení včetně prokázání přes účet Xiaomi.
 4. V případě kladného vyhodnocení registrace ti bude dárek zaslán přes služby Zásilkovny.

Další bonusy k modelům

Výměna displeje zdarma

 • Pokud se ti náhodou něco s tvým novým Xiaomi 14 stane, máš nárok na jednu výměnu displeje zcela zdarma.
 • Tento nárok počíná běžet dnem zakoupení a lze ho využít po dobu 6 měsíců v případě nezaviněného poškození nebo rozbití displeje.
 • Bonus se vztahuje k zakoupení Xiaomi 14 i Xiaomi 14 Ultra.

YouTube Premium

 • S YouTube Premium si užiješ přehrávání své oblíbené hudby, podcastů a videí bez reklam s možností offline přehrávání, a to vše na 3 měsíce.
 • Bonus se vztahuje ke všem novinkám řady Xiaomi 14.

Google One

 • 500 GB prostoru na Google One? Stačí pípnout. Pořiď si jednu z novinek Xiaomi řady 14 a získej cloudové úložiště s automatickým zálohováním na 6 měsíců zdarma.
 • Bonus se vztahuje ke všem novinkám řady Xiaomi 14.

Nulové splátky

Točí se ti ze všech těch bonusů a výhod hlava? Tak teď se bude točit ještě víc, protože všechny modely z řady Xiaomi 14 u nás můžeš navíc nakoupit na splátky a bez navýšení! Podívej se, jak to funguje.

Další novinky od Xiaomi