Xiaomi 14

Model Xiaomi 14 je nástupcem předchozí řady Xiaomi 13. Jak už to tak bývá, i tato řada přináší oproti té předchozí vyspělejší funkce. V rukávu má nový procesor, profesionální fotoaparát, podporu rychlého nabíjení a spoustu dalšího. Pokračuj ve čtení, ať se o tomto telefonu dozvíš vše potřebné.

Více

Fotoaparát, který má všechno

Do světa Xiaomi telefonů přibyl jeden z vyspělých telefonů, co se fotoaparátu týče. Právě fotoaparát je největší novinkou, kterou tato řada disponuje. Díky profesionální optice Leica, se kterou Xiaomi spolupracuje, je fotoaparát vyšperkován do nejmenších detailů. Nabízí trojitý 50Mpx objektiv se čtyřmi ohniskovými vzdálenostmi, které zachytí vzdálené i blízké předměty v té nejlepší kvalitě. Díky optické čočce Leica Summilux zachytí telefon ty nejlepší a nejjasnější momentky i z prostředí se slabým osvětlením.

Co dalšího přináší Xiaomi 14?

  • Ultra rychlý a výkonný procesor Qualcomm Snapdragon® 8 Gen 3, díky kterému můžeš sledovat filmy, hrát hry a chatovat, jak se ti zlíbí.
  • 6,36“ AMOLED displej se 120Hz obnovovací frekvencí, nízkou spotřebou, rychlou odezvou a rozlišením 2670 x 1200 pixelů ti umožní nezapomenutelný zážitek ze sledování plný barev a ostrých detailů.
  • 4 610 mAh baterie a 90W Hypercharge nabíjení, se kterým telefon nabiješ z 0 % na 100 % už za 31 minut.
  • Odolnost se stupněm krytí IP68, takže s ním můžeš do vody i do pouště.

Méně
 
iMessage
WhatsApp
Chat